Sabahın 11"inde bugün bangır bangır seçim arabası bağırıyor ayıp be ayıp uyuyan var doğru değil mi?

Hepsinin bütün siyasi ne varsa hepsi beş para etmez şeyler siyasetinede takayım pazar günü onbirde insanlar mecbur lan senin anonsunla yataktan uyanmaya topunu atıcaksın gölete orda boğdurucan..

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Hepsinin totosuna pembeli mavili muşamba bezlerden bağlayıp köprüden atacaksın :)

0|0
    0|0
    • :) sağol aynen muşamba bez sorularımı sende mi farkettin sen gerçekten süper birisin çok güzel konuşmuştuk senle arkadaşım muşamba bez sorularınıda sıkıldığım için makarasına soruyorum normal sorulara yanıt gelmiyince kafam atıyor öyle mi deyip bezlenme sorusu soruyordum artık sormuyorum zaten,sabahın onbirinde sinir ya ne salak birşeydir siyaset kadar iğrenç birşey yok.

• Aynen ya sorma bıktım ya artık varya siyasi görmekte siyasette mide bulandırıyor herkes yolunu bulmuş çıkarını gerisi boş savaşlarda dünyada para için yapıldı geçmişte diğer herşeyde aynı diğer süslü sözler yalan en çokta sömürmek için duygu sömürüsünü canlandırmak için en çok aldatma aracı olarak sarıldıkları şey malesef din,hep ürüfükçüler vardı bilirsin tv haber olurdu bir sürü kişiyi kandırıp çıkar elde ederdi biliyorsun,Din yerinde duruyor sorun çıkarı için kullananlarda.

• Muşamba bez sorularıyla kafa bulmak varya çok keyifli ya nasıl kızıyorlar hemen bir görsen git tedavi ol diyenden tut diyemiyorum ki oğlum kızlar ben sizle kafa buluyorum siz ciddi sorulara ilgi göstermezsiniz anca makyaj sorusu olunca seversiniz size layık olan böyle konular diyorum gizliden varya tamda tadımlık bunlara iyi oluyor hengi ciddi konuda meselede kızların ülke olsun şu olsun iş bulma olsun tek kelime sorduğu soru mu var bunlara göre layık soru muşamba bez.

Kızlar Ne Diyor 3

• Bangır bangır geçen konvoylar

Direkten direğe asılı afişler bayraklar

Sanki parti bayrağını asınca kendilerini seçeceğim

Bağıra bağıra geçen arabayı görünce oyumu onlara vereceğim

Yav he hee

1|0
    0|0
    • Aynen sorma ya bu neye benziyor biliyormusun fenerbahçeli bir taraftara konuşma yapınca birden galatasaraylı olup artık maçları izlemeye galatasaray safına geçmesi kadar imkansız ve zırvalık ve çevre rahatsızlığı sesle olsun..

• Kesinlikle

Ve çevreyi sesle plastikle kağıt kürekle kirletmeleri de cabası.

• Ne desek boş artık kontrol kalmamış bu ülkede gücü eline alan siyasi ise oda aynı askeri güçte ise güç oda aynı askerdede olsa güç darbe yapıyor,siyasidede olsa güç kılıfına göre oda aynı kafada o yüzden bu kafalar değişmedikçe bir halt olmaz insan odaklılık yerine cep ve tanıdık kollama bir telefonla x şirketine adam sokmuşlar anlattılar bana niye tanıdığı aramış üst düzey siyasi bir halt olmaz buralarda..

• nesabahı nerdeyse öğlen olmuş :)) benim eşimde çok kızardı önceden zerzavatçılara :)) bırakın insanları ya

0|0
    0|0
  • sende başkanlığa aday olsaydın seninde bir tarafın tutuşurdu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bağırıp geçmiştir tekrar uyusaydın breeeeee :D

0|0
    0|0
  • seçim zamanı yapılan bütün işler saçmalık, yok seçim arabası gezdirme, yok miting düzenleme, yok bayrak asma, benim partim hiç birini yapmasa da yine oyumu onlara veririm

0|0
    0|0
    • Aynen ya hepsi zırvalık sanki fikirler değişicek aa ne güzel konuştu dur ben galatasaraylı iken fenerbahçeli olim demek kadar saçma ve sinir bozucu.

Yükleniyor...