Euro 2016 elemeleri grubumuz hakkında ne düşünüyorsunuz ?

A Grubu : TÜRKİYE , Hollanda , Çek Cumh. , Letonya , İzlanda , Kazakistan .

0|0
11|52

En İyi Erkek Görüşü

• Euro 2016 ile birlikte artık takım sayısı 24'e çıktığı için gruplarında ilk 2 sırayı alanlar Euro 2016'ya kalacaklar ayrıca en iyi 3. de direk katılacak turnuvaya diğer 3. takımlar ise play off oynayacak şimdi şöyle objektif bakarsak Hollanda bu grupta 1.'lik için çok favori biz Çek Cumhuriyeti ile 2. olma mücadelesi veririz gibime geliyor ama bir İzlanda'nın da çıkışını göz ardı etmeyelim onlar da sürpriz yapabilirler son Dünya Kupası elemelerinde Play Off'a kalmaları çıkış içinde olduklarının en büyük ispatı kolay bir grup gibi gözükmüyor ama 2. torbadan İsveç, Belçika, Ukrayna, Hırvatistan gibi güçlü takımlar yerine düşüşteki Çek Cumhuriyeti'nin bizim gruba gelmesi daha iyi oldu.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kazakları letonyalıları izlandalıları rahatlıkla yeneriz ancak çek ve hollanda da zorlanabiliriz bir ihtimal.

0|1
    0|0
    • İzlanda tehlikeli takım.

• Sanmıyorum. İzlandayı rahatlıkla yeneriz gibi geliyor bana. Tabiki Sahaya falan da bağlı birşey bu. Veya o anki şartlara. Hani bazen en umulmadık takımlara yenilirsiniz ya... Öyle birşey olabilir.

• Artık tecrübeliyiz umulmadık takımlara yenilmek konusunda fakat İzlanda dediğimiz takım Dünya kupası elemelerinde play off lara kaldı ve ayrıca sahalarında çok iyi oynuyorlar. Çek Cumhuriyeti ise düşüş yaşıyor onları alt edebilirsek çıkarız diye düşünüyorum.

• Yuru nıhat,ofsayt yok!" O donemın ruhu olsa belkı ama zor,cıkamayız gruptan. Yıne de Galatasaray ıcın ımkansız Galatasaray'ca degıl dıyen Imparator Turkıye ıcın de aynı seylerı soyler de ımkansızları ımkanlı kılarsa... O zaman baska

0|1
    0|0
  • hic bisey dusunmuyorum cunku neyden bahsettigini bilmiyorum :D

1|0
    0|0
  • oynamadığımız takımlar değil. Zorlarsa bir hollanda zorlar ki onunla oynadığımız maçta şansızlık "top bizi sevmedi" diyelim güzel oynamışız.. Herkes (telefon bağlantısında konuşan herkes) yerdi milli takımı. Fatih hoca ve Bülent korkmaz hariç. Herkes zor kolay rakip diye bişey yok kimin nasıl oynayacağını bilemeyiz ama biz Fransaya gideriz.

0|0
    0|0
    • zorlarsa bir hollanda zorlar evet gecenki gruplara aynısını diyoduk ama macaristan romanya yendi bizi

• o milli takım ruhunu yakaladıktan sonra yenemeyeceğimiz takım yok özellikle 2008 ruhunu. Abdullah avcının yanlış hamleleri yüzünden oldu olanlar. Fatih terimden sonra iyi toparlandık.

• hollanda 1. çek cumhuriyeti 2. biz 3. oluruz

0|3
    0|0
  • Hollanda dışında korkutucu ya da zor bir rakip yok bence çok rahat çıkarız

0|0
    1|0
  • Sıkıntılı . .

Zor bir grup .. Ölüm grubu resmen ..

Hayırlısı ama İmparatorun dediği gibi başaracağız <3

0|0
    1|0
  • biz 3. oluruz ancak çakınılmaz bir gerçek gibi duruyor sanırım.

0|0
    0|0
  • gruptan çıkarız umarım

0|0
    0|0
  • Çekler ve Hollanda dışında kolay takıma düştük benceeee

0|0
    0|0
  • Cek ler le cekişiriz gibi duruyor uzaktan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 51

• Benim en büyük korkum izlanda diğerleri bir bakıma kolay.

Letonya ve Kazaklar grubun avaraj takımı olacağı belli.

Hollanda ve kazaklar çıktığında kesin bu gruba düşeriz dedim ve dediğim gibide oldu.

Çek cumhuriyeti iyi bir ülke ama İzlanda iklim stad koşullarını göz önüne alırsak en çok çekişeceğimiz rakip.

0|1
    0|0
  • Hep kolay grup diyoruz, sonra maç bitimi çıkış kapısında adamları çiçeklerle kupa elemelerine gönderiyoruz.. :) İnşallah bu sefer gideriz...

0|1
    0|0
  • bana göre ölüm gruplarından biri. aşırı zor bir grup. bütün takımlar bir çıkış içinde çeklerin özellikle bizden alıcak öcleri var hırslı futbol oynarlar izlanda ve letonya çıkıştı kazakistan futboluda yükselişte hollanda zaten belli ama o zamana kadar neler değişir allah bilir yanlız çok zor vir grup

0|1
    0|0
    • İzlanda özellikle çok zorlayacak bizi dediğin gibi Çekler zaten intikam için oynayacaklar Hollandanın durumu belli zaten bakalım neler olacak ?

• aynn öyle

• hollandadan, çek cumhuriyetinden puan alıp. seviniriz. bir taraflarımız kalkar gaza geliriz.sonra kendi evimizde letonya, kazakistan yeniliriz. en sonlara dogru matematik profösörü derecesinde hesaplar yapıp şu şunu yense, şu berabere kalsa, o olsa bu olsa şu olsa hesaplarına gireriz. yumurta ... ağzına gelince tek yürek olma duygusu kazanma duygusu. sonuç ya hüsran ya da gideriz. türk olduğumuz için futbol konusunda alıştık artık hep aynı...

0|1
    0|0
    • Belki Fatih Terim 2002 ruhunu getirirse bir şeyler olabilir bekleyip göreceğiz.

• Hollanda ile el ele çıkmamız gereken basit bir grup. Çek Cumhuriyeti eskisi gibi değil, bitikler. Gerçi bizde bitmiş vaziyetteyiz. Ama bu grup milli takım adına bir başlangıç olabilir. Fatih Hoca önderliğinde birşeyleri başarmanın zamanı geldi artık. Şu grupta Hollanda ile kafa kafaya oynamamız gerekiyor. Diğerlerini adam yerine koymuyorum bile.

0|0
    0|1
  • herkes gözünde abartıyor ama kazakistan letonya ve izlandadan geride kalırsak bu iş bırakılmalıdır zaten çeklerle aynı düzeydeyiz farkımız yok hollanda ise geçen yıl abdullah avcı gibi bir zihniyetle zorlamışssak imparatorla dahada zorlarız kısacası grup 2.ciliği olur yine diyorum

0|0
    0|0
  • İkinci oluruz

0|0
    0|0
  • Erman Toroğlu : Letonya'nın defansı kalas gibi , kessen iki oturma takımı bir ' koltuk çıkar .

0|1
    0|0
  • Hollanda ve İzlanda bana göre Türkiye ile birlikte öne çıkan ülkeler olacaktır. Çek Cumhuriyeti bana biraz vasat geliyor. İzlanda son anda dünya kupasına katılamamıştı ve futbollarını çok beğendim tecrübesiz olmasalar şansları olabilir diyeceğim ama Hollanda ve Türkiye zirve mücadelesi verir.

0|0
    0|0
    • Bence ne olursa olsun Çek Cumhuriyetinin adı yeter. Hafife almamak lazım.

• Bizim yerel basının şimdiden lokum gibi gruba düştük yazılarını okuruz artık :D , Fatih Terim inşallah beni yanıltır.Ver ara gazını ile artık futbol oynanmadığını öğrenmiştir herhalde onun için Abdullah Avcı nın milli takımının geleceğe yön verecek bir eğitmen olduğunun hala inancındaym.Öncelikle sistem sonra oyuncular seçilmeli .Bizim ülke de ise oyuncular aşağı yukarı belli takımlardan seçilip bir sistem var taktik yok ama genelde bireysel özellikliklere dayalı bir oyun felsefesi ile artık futbolda bir yere gelemiyorsunuz.Eğer öyle olsaydı Brezilya nın rakibi olmazdı .Brezilya bile artık öncelikle sistem diyor.

Grub şansımız var mı? elbet ki var ama öncelikle nasıl bir mantalite ile oynacağımız belli olmalı.Yoksa 3 lük bile zor

0|0
    0|0
  • 3. torbada olmamıza rağmen iyi kura çekmişiz..

Hollanda yine 10'da 10..

Türkiye veya Ç.Cumhuriyetinden 20 puan alan ikinci çıkar

0|1
    0|0
  • Yine ilk maçlarda geniş davranırız. İpin ucunun kaçacağı son anda asılırız.zorla playoff'a falan kalırız. Hala matematiksel olarak şansımız var,falanca takım 5 atarda bizde yenersek çıkarız diye diye diye son maça kadar geliriz. Ondada yenilir 2018 hayali kurmaya başlarız. sürekli olan bu çünkü ^_^

0|0
    0|0
    • Belki Fatih Terim bu olguyu değiştirebilir , bekleyip göreceğiz.

• 2. olarak cıkarız. 1 bile olabilir belki :)

0|0
    0|1
  • zor bır grup. kazakıstanı bıle turkıye hanı banko yener dıyemem. rum kesımıyle eslesmememıze sevındım sadece. grup lıderlıgı sansını dusuk buluyorum. hollanda ısı goturur. turkıye de her zamankı gıbı sallana sallana zor bela belkı 2 olur olmadı playoff lar. ama artık bu gurptada 2 banko demeyı ısterdım hatta lıder bıle olabılmelı. artık o sevıyeye gelmelı bızım futbolumuz. ama tememnıden oteye gıdemıyoruz arkadasım ıste

0|0
    0|0
    • Fatih Terim fark yaratabilecek mi göreceğiz.

• bakalım. acıkcası ben artık farklı ısımlere sans tanınması gerektıgını dusunuyorum. hep aynı sıımler yeteer ya baskalarına da fırsat verılmelı.

• Disiplin ve takım ruhu olursa bu defa final olabilir

0|0
    0|1
  • bu hollanda ne ayak kardeş her yerde karşımızda

0|0
    0|0
  • Hollandadan bu sefer puan ya da puanlar alacağımızı düşünüyorum. Çekleri içerde yenip , dışarda 1 puan alırsak biz bu gruptan çıkarız.

Her grupta yaptığımız salakça maçlarda puan vermeyiz diye düşünüyorum bu sefer. Takımdaki oyuncular fena çünkü.

0|0
    0|0
  • Bu guruptan da çıkamazsak ülke futbolunu kapatıp gidelim diyorum ben.

0|0
    0|0
  • umudumuz var :)

hayırlısı

0|1
    0|0
  • yine mi Hollanda arkadaş kurtulamadık gitti :)

0|0
    0|0
  • hiç belli olmaz bence macazristan romanya içinde aynı diyoduk 2. olmamız ladım bu gruptra en az

0|0
    0|0
  • yine zor bir grup geldi. Çıkacağımızı pek zannetmiyorum. Dikkat ediyorum da son yıllarda avrupa çapında futbol oynayabilecek yerli oyuncu sayımız bir elin beş parmağını geçmiyor. Yazık...

0|0
    0|0
  • Çıkması kolay bir grup inş çıkarız

0|0
    0|1
  • biraz zor bir grup

0|0
    0|0
  • Bu grup dan da çıkamazsak iyice san marino ya benziyecez .

0|0
    0|0
  • Portakallar zorlar

0|0
    0|0
  • Grup sonuncusu olarak çıkarız.Bırak letonya'yı Sealand olsa gruplarda onu bile yenemeyiz :)

0|0
    0|0
  • Bizden bir bok olmaz.. kendimizi kandırmayalım boşuna... hep aynı senaryo...

0|0
    0|0
  • Her torbanın zor takımlarını çektik.. En son grup performansımız ortada. 2002 ya da 2008 gibi mucizeler olmazsa durum vahim

0|0
    0|0
  • Yine başlayacaklar çok kolay 2.ci olarak çıkarız diye kendımızı kandırıcaz :)

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    21
Yükleniyor...