Evleneceğiniz kadının nasıl olmasını istersiniz?

Baylar tercihiniz hangisinden yana???

Evleneceginiz kadin Güzel degil ama akilli ve hanim hanimcik mi olsun istersiniz yoksa Güzel ama akilli olmiyan kadin mi istersiniz?

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Güzel akıllı vardır mutlaka.. Sizin karizmatik zengin yakışıklı kaslı isteğiniz gibi..Bizim listemiz daha kısa.

0|0
    0|0
  • önce insan olsun

0|0
    0|0
  • hanım hanımcık akıllı birazda güzel olsun canım.. :D

0|0
    0|0
  • erkek SÖZ DİNLEYEN, GEREKLİ YERLERDE ERKEĞE GEREKLİ TAVSİYELER VERİP YÖNLENDİREBİLEN ve hepsinden önemlisi GÜVENİLİR kadın ister.bi kaç kez güzelliğine bakıp süzdüğü hatunda bu özellikler yoksa eğer güzellik falan faso fiso...

Dipnot:ruhlar aleminde de yaşamıyoruz tabi ki

0|0
    0|0
  • seçim yapmam ikisininde olması lazım

bunlar göreceli kavramlar bence onun için sen de öylemisin falan denmesi gereksiz

sonuçta benim akıllı ve güzel buldugum bir kız başkasına salak ve çirkin gelebilir...

0|0
    0|0
  • yap ortaya karışık bşyler :D :D

0|0
    0|0
  • evlenecegım kız akıllı ve hanım hanımcık olsun, seksı ve aptal hatunları nasıl olsa arada harcarızz :)

0|0
    0|0
  • güzel hanım hanımcık ama fazla akıllı olmayan hatun iidir derim ben :)

0|0
    0|0
    • yani güzellik cok mu önemli?

• yaa tabiki önemli cok güzel olmasa bile bakımlı olması gerekli

• akıllı olsunda nasıl olursa olsun

0|0
    0|0
  • guzel, akilli, neyi nerede yapacagini bilen, ozgyvenli, neseli, hayata pozitif bakan, guclu ve anlayisli bir kadin varken neden bu iki secenek var ki?

0|0
    0|0
    • hayattan sogutmak icin olabilir.

• cirkin ya da zekasi farkli olanlari asagilamiyorum, ama ben yapamazdim. acikcasi cirkin ve aklini kullanmayi pek sevmeyen kadina sadik kalamazdim cunku.

• Elbetteki zeki insanı seçerdim bu iki seçenek arasında kalırsam.Ayrıca sadece elini tutup dolaşabileceiğim güzellikte olsun ama diğer özellikleri ile bu güzellik kavramının çok üstüne çıksın benim için daha önemli.

0|0
    0|0
  • akıllı. söylediğim şeyleri anlaması hoş olurdu

0|0
    0|0
  • Güzellik görecelidir sonuçta ama akıl öyle değil hanım hanımcik bir bayan ve de akıllı zaten istesede çirkin olamaz

0|0
    0|0
  • akıllı kız sevmem. hiç bir erkek sevmez. güzel ve akıllı olunca aman aman... güzel ve saf olursa işte evlenilecek kız budur.

0|0
    0|0
  • akıllı olsun biraz da yüzüne kbakacak kadar güzel olursa tamam dır.

0|0
    0|0
  • yeryuzunde hem akilli hem guzel kiz yokmu

0|1
    0|0
  • Güzel olmak göreceli bir kavram,aklını kullanabilene hayranım.

0|0
    0|0
  • Her ikiside olması güzel olması şart ama akıllıda olursa iyi olur.

0|0
    0|0
  • en azından yüzüne bakılır olmalı, akıllı olmaması ise kesinlikle tercih edilmez.

0|0
    0|0
  • güzel ve akıllı olmalı

0|0
    0|0
  • güzel değil akıllı hanım hanımcık güzel kadınla evlenilmez

0|0
    0|0
  • benim olsun ,herşey birlikte güzel,

0|0
    0|0
  • Güzel olsun deli olsun

0|0
    0|0
  • ikisinden de biraz olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• güzelliğe de öncelik veren var akıllıya da tamamen erkeğine bağlı

0|0
    0|0
  • Kadın dediğin edeb ve hayasıyla terbiyesiyle hanım hanımcık olmasıyla bir bütün olmalı

0|0
    0|0
Yükleniyor...