Dilin kemiği yok,ya söylenen sözler yaydan çıkmış bir ok gibi gider ve geri dönmezse ?

Dil başın belası,sormayın dostlar.. Başıma neler geldi.. Öncelikle şunu sormak istiyorum bugüne kadar söyleyip söylediğinizden çok pişman olduğunuz ve geri adım atamayıp da hayatınıza yön veren gelişmeler oldu mu? Özelliklle aşk hayatı için. Mesela ben aynı hatayı iki kere yaptım. Benden 5 yaş büyük bir çocuk vardı,onun da benden hoşlandığını seziyordum sonra(neden bilmem) ona abi dedim,tabi bozuldu bu bana abi deme demesine rağmen inaden dedim. doğal olarak çocuk benden uzaklaştı tabi sonra pişman oldum ama lafımı da geri alamadım. Çocuğun yolunu ben kapadım sonra pişman olsam bile. Yİne geçenler de ama bu yanlışlıkla oldu başka bir çocuğa kardeşim gibisinden bişey dedim ama laf arasında esprili gibi bişeydi söylediğim söz. çocuk da bana anında bacım gibi bir şey dedi ki onun da benden hoşlandığını seziyordum. Anlayacağınız iki yerde de işi b.k ettim :D pişman mıyım evet ama yapacak bir şey yok. ve akabindeki sorum da şu olacak siz hiç böyle durumlarda kalıp sonra işi aşka dönüştürdünüz mü..

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• biraz sakallıydım. e tabi biraz yaşımda var ama o kadarda değil. neyse kızın birisi bana amca demişti. biraz bozuldum. bende ona amca demek baba yarısı demektir dedim. daha da güldü. ama hoşlandı yavru. nasıl birşeyse artık.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Dönüştürürsün problem olmaz eskisi gibi değil artık ilişkiler bir kere ben sana bacım dedim olmaz artık filan kalmadı hatta günümüzde anam bacım diyenden korkacaksın... Biraz ilgi göster yelkenleri suya indirir merak etme...

1|0
    0|0
  • Ben genelde ümitlenmemesini istediğim kızlara ablacım vs. şeyler derim :D.

Bayağı bozulan laf sokmaya çalışan oluyordu ama nafile :D.5 Yaş küçük kıza kesin kibarlık olsun diye ablacım derim ve ümitlenmemesi için :D 5 Yaş benim kabullenebileceğim birşey değil çocuğumla çıkmış gibi sübyancı gibi hissederim kendimi 25 te olsam 30 da olsam aynı şeyleri hissederim büyük ihtimal.1-2 yaşa bile tahammülüm yok.

İnş toparlarsın durumu :D Dilim daha çok hem cinslerimle problem çıkardı bana karşı cinsle değil :D Çok şanslıyım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...