Melo ne zaman kırmızı kart görecek bu adam muaf mı kırmızı karttan dünkü maçta atılmalı değilmi?

melo maç yönetiyor fark ettiniz mi hakemlere sarı kart ver diyor el kol işaretleri falan hakemleri melo yönetiyor dünde 4 tane sarı 2 kırmızı kart görmesi lazımdı

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Motta nın daha maçın başında gereksiz bir yerde yan hakemin gözü önünde veysele attığı dirseği nasıl değerlendiriyorsun. Bırakın bunları yaa.

3|3
    0|3
    • Motta koluyla rakibini engeledi dirseği gelse rakibi tepkisiz kalır mıydı her maç olan pozisyonlar bunlar dirsek falan yok orada.

Erkekler Ne Diyor 18

• link bu adama ceza gelmiyorsa

link kendi ülkesinde dans figürü olan bir hareketi yapan bir oyuncuya neden ceza gelsin?

1|0
    0|1
    • Fenerbahçe'li futbolcunun yaptığı ile Melo'nun yaptığı bir mi sence. Melo mu kendi ülkesindeki dans figürünü yaptı anlamadım eğer öyleyse bu ülkeye binlerce Brezilya'lı gelmiştir neden daha önce hiç görmedik acaba bu dansı resmen soktuk hareketi yapmış.

• Melo bu hareketinden dolayı ceza almayacak ve nasıl korunduğunu sende göreceksin. Az önce videosunu da izledim hiç dans figürü falan değildi yaptığı. Surat ifadesi ne demek istediğini çok güzel anlatıyor zaten. Dün Melo'nun maçı sarı kart görmeden tamamlaması bile Galatasaray'ın korunduğunun göstergesidir Melo kart sınırında çünkü göstermezler. Benim oyuncum ise geçen hafta hak etmediği bir kırmızı kart yüzünden 2 maçlık ceza alıyor.

• Veli maç içinde hak ettiği sarı kartı görmüştür daha ne bekliyorsun Melo'nun kart görmediği bir maçta kırmızı mı görecekti.

• melo'ya laf atanlar emre'ye sahip çıkanlar veya pascal nouma'ya hayran olanlar. Her takımda arızalı topçular vardır.

0|3
    0|0
  • meloya aynı adam 3 defa faul yaptı melo sınırlendı ama kart gormedı buda kart gormelık hakemın kararı ister verir ister vermez mesela 2hafta once egemenin pozisyonu kırmızı kart değildi.Ama o maçta meireles hareketi direk kırmızı karttı

0|2
    0|0
  • Beleşoğluna selamlar.

0|2
    0|0
  • Futboldan anlamadığın belli.

0|0
    0|0
  • takılın azizenin peşine adalet arayın haftayada sizin macınız hakemlerle alınsın

0|0
    0|0
  • O değilde Melo bu hareketinden dolayı ceza alacak mı ben onu çok merak ediyorum link

0|0
    0|2
    • link bu adama ceza gelmiyorsa

link kendi ülkesinde dans figürü olan bir hareketi yapan bir oyuncuya neden ceza geliyor

• GS nin korunduğunu bir biz göremedik sen söyleme diyorsunda Türkiyede benim saydığım hareketleri yapan oyuncular ve onları destekleye kulüpleri oldukça bizde savunuruz demekki normal herkes yaptığına göre ama GS nin korunduğunu hiç görmedim

• ayrıca veli kavlakta kart görmeliydi birçokkez kartlık faul yaptı hemde hakem hatası ama olabilir Türkiyede fb dışında hiçbir takım korunmuyor

• Maç geçmiş bitmiş hala tan tana :) link

0|1
    0|0
  • melo=merireless

arkasında durmaya devam edin bunların bakalım nereye kadar, çok güzel

0|0
    0|1
  • Bir gsli olarak katılıyorum atılmalıydı ama mottanın dirseği ve velinin 8-9 tane kartlık faullü vardı onlarıda es geçme

0|1
    0|3
  • ayrıca ceyhun da ikinci sarıyı görmeliydi ama cüneyt efendi atamadı.

0|0
    1|2
  • melo işi çözdü artık tecrübeee derler buna

0|0
    0|0
  • Bence 16 sarı 7 tane kırmızısı vardı ama hakemler vermedi tabi :/ ühühühü

cayırt

0|0
    0|0
  • bu haraketınıde savunurlar :)

0|0
    3|1
  • bak bak fenerli olduğu nerden belli arkadaş bruno alves volkan caner meireles gökhan mehmet neredeyse bütün takım kırmızı kartlık her maç hareket yapyırp ve oyundan atılmıyorlar onlara laf yok bir melo olunca konu herkes burada yazık yaa yemin ediyorum şu bjk eyle fenere çok üzlüyomr harbiden gs karşısında çok ezik kulüpler yakında birleişrlersede şaşırmam

1|1
    0|0
  • veli KAVLAK maçın başından sonuna dek tam 5 kez melonun ayak bileğine darbe vurdu,1 kez veysele 1 kezde semihe yaptı aynı hareketi ama sadece 1 tek sarı kart gördü

acaba diyorum bu futbolcu müsvettesi kavlak ikinci sarı karttan muaf mı?

3|2
    0|3
    • Veli bastıysa faul çalınmıştır ve hakettiği sarı kartı maç içinde görmüştür. Melo gibi rakibinin ayağına bilerek basmıyor en azından Fernandes'e yaptığı müdahaleye faul bile çalınmadı.

• madem her mac kırmızı cıkar çığrından cıkar niye meloya 4 kırmızı bilmemne diysun

• Ben maçı izledim şunu kesinleştirelim Melo'nun kırmızı görmediği bu maçta Veli'nin görmemesi gayet normal. Veli 1 kere hak ettiyse Melo 3 kere haketti kırmızı görmeyi. Melo'nun maçıda sarı görmeden tamamladığını hatırlatırım bir kez daha.

• 4 tane sarı görürse 2 tane kırmızıyı nasıl görecek onu pek anlamadım

1|0
    0|0
  • melo aynen gereken yapılmalı terbiyesiz bir kişi. centilmen değil ..

0|1
    3|4

Kızlar Ne Diyor 6

• Adam hakeme el kol hareketi yapiyor,

Hakem gulumseyip sadece uyariyor.

Seytan tüyü sanirsam...

1|2
    0|1
  • Futboldan süper anlıyorsun gerçekten iyi salladın tebrik ederim Melo'nun sarı alması gereken bir pozisyon varsa o da Fernandes'in ayağına bastığı pozisyondu tabi Cüneyt Çakır biliyor bizim büyüklüğümüzü bunlar Chelsea'ya karşı oynayacak Melo lazım bunlara diyor o yüzden vermedi kart

0|1
    0|0
  • melo ne yapsa gündem oluyor

1|3
    0|2
  • melo diye isimmi olur.

0|0
    0|1
  • melonun hırsı türkiyedeki hiçbir futbolcuda yok siz devam edin onu yerden yere vurmaya çalışmaya

0|1
    0|0
  • bakıyorumda,melonun muhteşem performansı rakipleri baya korkutuyor ve çekemeyen rakipler meloya ne iftira atacaklarını şaşırıyorlar

anlıyorum ızdırabınızı :D

size diyebileceğim tek şey, ''fenev ağlama''

1|2
    0|0
Yükleniyor...