Arkadaşlar sizce dün ki derbi maçı için neler diceksiniz

Ben şahsen galatasaraylıyım ve hiç memnun değilim forvetlerimizin ikiside bir işe yaramazlar :))) dany göndermişler yerine gene ne ödü belirsiz bir defan amrabat gitmiş tellez gelmişş çok fark var bizim aşkan neden işsiz

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Onlar kendilerini Chelsea'ya hazırlıyorlar özellikle de Drogba babam benim

0|0
    0|0
  • haksız olan galatasaray beşiktaşımızın hakkı yenildi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• dostum juventus-ts maçını izledinmi bilmiyorum ama takımın yarısı yedek oyunculardan oluşuyordu ve o maça herkes ts iyi oynadı gibi laflar kullandı sanırım sende italyan futbolunu pek takip etmiyorsun italyan futbolunda topu rakibe verip takım halinde topun arkasında kalıp sonra takım halinde atağa çıkmak vardır mancini de köküne kadar italyan futbolunu benimsemiş bir hoca dünkü maçta ben şahsen Galatasarayı çok beğendim mancini şu takımla bir yaz kampı geçirsin olay tamamdır

0|0
    0|0
    • bırak ya topa sahip olma diyosun oranlara baktın mı hiç :999 beşiktaş ezdi resmen bizi

• maçı bende izledim :) 70. Dk da topa sahip olma değildi o son 10 dk da topa sahip olmaydı inanmıyorsan bakabilirsin ama unutma karsımızdaki sonuçta bjk çok iyi oynayan bir takım Valla benim futbol görüşümdede defans en önemlisidir bana oyun çok iyi geldi almeidanın 1 pozisyonu drogbanın hatası diğeride zaten ofsayttı ben bjk nin başka elle tutulur atağını hatırlamıyorum

• almeyda kalası ile onu bulduklarına şukretsinler :)))))

• maç beşiktaşın hakkıydı

0|1
    0|1
  • Galatasaray deplasmanda çok kötü oynuyor kendi sahasında da genelde iyi ama dünkü maçta bizim Beşiktaş iyiydi, Galatasaray şampiyonluk istiyorsa eğer önce şu deplasman fobisine son vermeli

0|0
    0|1
    • ayakta duramayan iki forvetimiz var burak tam bir kalas adam işsiz işsiz koşuyo sadece drogbad esen 35 yaşındaki adamla oynuyoruzz almeydyı beyenmiyodum ama bizimkilerden on kat iyidir

• aynen herzaman :))9 saha koşulları bizden yana bidee juventusun forvetlerii hiç bitirici değil aslında tam gs nin istediği gibi oynuyolardı madrit mesela 5 ledi bizi bizim savunmamız çok kırılgal bir açıldımı 4 ler 5 ler ama bize rahat bırakırsan savunmayı can yakarız

• o Madrid maçında G.Saray oyunu bıraktıydı dağıldıydı 2. golden sonra ben şaşırdıydım noluyor bunlara yav bu ne dağılganlık dediydim ama o son Juve maçında hava ve o zemin şartlarında maçı izlerken şunu dedim bu sahada golü atan maçı kazanır başka gol olmaz dediydim dediğim de oldu tam böyle 80 küsür de iş bitti

Yükleniyor...