Arkadaşlar sevdiğim kadının yaklaşık 30-35 tane fotoğrafi var bende nasıl bir şey hazirlayayayim?

Arkadaşlar Merhaba, Sevdiğim kadının yaklaşık 30-35 tane resmi var bende onu mutlu edecek nasıl güzel bir şey yapsam. Fikirleriniz için teşekkür ederim.

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• böyle düşünceli erkeklerin olduğunu görmek beni duygulandırdı sevgilin çok şanslıymış cevaba gelirsek film tadında bişeyler hazırlayabilirsin bizim dediğiniz bir şarkı eşliğinde

0|0
    0|0
    • Aslında farklı şehirlerdeyiz. Ben ona özel albüm yaptım. Fotoğraflarını batırıp içine koyup göndermeyi düşünüyorum. Birde internetten gül yapmayı öğrendim. 5 tane yaptım kağıttan kullandığım parfümü sıktı m .fotoğraflarını da batırıp göndermeyi düşündüm. Ama bunun değerini bilmiyor inanin.

• bence seninki de sevgi değil çünkü böyle sevgi olmaz sana değer vermeyen birini sevemezsin

• Özelden görüşebilir miyiz

Kızlar Ne Diyor 2

• süprizim.net e gir. orda fotolarla yapılan ışıklı bişi vardı duvar süsü gibi . onu yap bence

0|0
    0|0
  • fotograflarınzı birleştir slaytla arkayada güzel bir parça

0|0
    0|0
    • Ikimiz in olduğu rsim yok:( yalnızca onun var bana whatsapp tan gönderdi hepsini sakldm

Erkekler Ne Diyor 3

• Resimlerinize konuşma ekle atıyorum komik bir an varsa o ani dahada komiklestir ve sonuna seni seviyorum diye sesini kaydet ekle :-)

0|0
    0|0
  • müzik çalsın ve resimler sırayla geçsin..

0|0
    0|0
    • Bastirmayi düşündüm. Sadece onun resimleri var.videoda slayt gösterisi olarak yapsam nasıl olur. Onun sevdiği bir müzik ile.ama nasıl yapacam bilmiyorum:(

• dur ben şimdi gezmeye gidiyorum gelince anlatırım..

• en ışıltılı resimlerini tatlı bir müzik eşliğinde aktırabilirsin..mesela önce sadece onun resimleri sonra senin elinde seni seni seviyorum yazılı resimler v.s.. v.s.. birde birlikte resimleriniz..işte işallah ömür boyu bahtiyar birlikte ihtiyar olun inşallah..

• Poster olarak bastır, duvarları o posterlerle kapla boydan boya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...