Chelsea bayrakları sallayanların hazin sonu 5.maçlarında devrildiler bu atkı açmak galatasaraya uğur mu oluyor

geçen hafta chelsea atkıları açtılar bayraklarını salladılar dünkü maçta ise 5'te5 yapamadılar galatasarayın uğuru mu yoksa rakipleri destekleyenlerin uğursuzlugumu bu

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Açarsın chelsea bayrağı

Yersin galatasaray y...ğı :)))

1|3
    0|0
    • kız oldugun halde utanmyonmu

• OOO YEAH =)

• oooo yesss teşekkürlerrr :))

Kızlar Ne Diyor 4

• Sen R.M chelsea manchester bayrağı açarsın cimbom koyar hevesın kacar :)

4|3
    0|3
  • gerçek çArşı şu ki ne zaman rakip takımın bayrağını açsa beşiktaş o hafta mağlup oldu artık yapmasınlar bunu

2|2
    0|2
  • Havaya girdin mi bayrak açtın mı Gassaray çakar sana

0|1
    0|0
  • Bardağa su koymadık beşiktaşa koydugumuz kadar

3|4
    0|2

Erkekler Ne Diyor 10

• Bir Türk takımı varken sahada elin ecnebisini destekleyenler kendi armalarında taşıdıkları ay-yıldızdan utanmalılar. Ha diyorsanız, aşağılık kompleksi hep bunlar. E o zamanda geçmiş olsun demek lazım.

4|2
    0|1
    • Beşiktaş'a nedne Ermeni uşağı diyeceksin ki? :D Bi' tane Ermeni Beşiktaş'ı tutuyor diye mi?

Ayrıca, sorana yakışacak cevap vermek istedim, G.Saraylı arkadaşlarıma böyle bir şey demiyorum.

• Öyle soruya böyle cevap

• Koyduk mu diye sorsa ona göre cevap verirdim

İki dakika delikanlı olup yendik ama maçın hakkı beraberlikti derse helal olsun derim

İyi günler

• Sen bir maç aldın şampiyon oldum, gruptan çıktın şampiyonlar ligi şampiyonu oldum diye sevinirsin chelsea koyar hevesin kaçar :D

0|3
    4|4
    • Kendileri yapınca geyik oluyor biz yapınca vatan haini oluyoruz mk :D Fransız tohumları

• bi söz vardır açarsan chelsea schalke bayrağı yersin Galatasaray yaprağı :D

0|2
    0|0
  • Zamanında Chelsea'yi havaalanından karşılamaya çiçeklerle gittiğinizi ne çabuk unuttunuz..

Ama koyduğumuzda göndermeye gitmediniz =(

0|3
    3|1
  • Hangi maçta açıldı Chelsea bayrağı Bursa maçında mı ben hiç görmedim kimsede bugüne kadar hiç konuşmadı böyle birşey kanıtın var mı bayrağın açıldığına dair. Hee siz böyle yapmaya devam edersiniz daha çok bayrak açılır bunuda bilin.

0|1
    1|3
  • yanlışın var chelsea takımını havaalanında karşılayanda bayrak açanda galatasaray taraftarıdır. link

0|1
    0|1
  • Musleranında boynuna dola samuel eto :)

0|2
    2|1
  • 2008 de chelseayi hangi takım taraftarları karşılamıştı acaba?

0|0
    0|0
  • salla gitsin ötsün dursun kuşlar

0|1
    0|0
  • OY farfara farfara Cimbom koydu kartala

4|2
    0|3
Yükleniyor...