Trabzonlular neden sarışın

Şimdi özet geçeyim bu konunereden çıktı bulgarca bir şarkı paylaştım bana göçmen misin diye sordular annem ve tarafı muşlu sarışın yeşil gözlüler yani kürtler ama kara mara değiller hep sasırmışımdır babam trabzonlu babamın tarafındada sarısın hep babaannem ve torunları sarısın bende dahil sarısın ve yeşil gözlüyüm zamanında trabzonda rumlar yaşamış şimdi ben kürtlere mi benzedim trabzonlularamı bilemedim ben kökenim rum mudur

Güncellemeler:
acaba nesilden nesile aktarılmış göçmenlik mi var ahaha :D

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Trabzonun slav ırkına yakınlığı, mohdilik genetik aktarıma bu şekilde geçiyor doğal. E her Kürtte kara olucak diye bişey yk, zazalar bildiğin sarışın renkli gözlü, konuşana kadar anlayamıyorsun doğulu olduğunu. Şiveden uyanıyorsun. Ha Peçenek Türkleride bildiğin sarışın renkli gözlü. Yahu bize gelene kadar kaç kavim göç etti, savaşların etkisiyle nerelerden nerelere neler karıştı. Önemli olan ulus kavramı, milliyetin artık kanla değil ülkü amaç birliği ile sağlanabileceği aşikar. Ulus olmak istiyorsun bunu böyle kabul edeceksin.

2|0
    0|0

• türkler; dini, soyu sopu, yurdu belirsiz karmakarışık bir cahiller sürüsüdür. demiş vahdettin bir yerde gördüm ne düşünüyorsun

• işte budur. Ben oraya link yazdığımda aklımdakinin oraya linklemesini istiyorum. uygulanabilir düzeyde tutulamayan idealistlik bu heralde asdfg

• ahaha çok iyisin ya :D

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...