Dün Oynanan Gs-Bjk maçında Semih Kaya'nın hareketi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Dün Oynanan Gs-Bjk maçında Semih Kaya'nın hareketi hakkında ne düşünüyorsunuz?

arkadaşlar açıkcası ben tekrar gurur duydum Galatasaraylı olduğum için seyircimiz 90 dk küfür etmedi sporcumuz zeki,çevik ve ahlaklı hem Türkiyenin başarı kupa bakımından en büyük spor kulübüyüz hemde taraftar ve sporcu bakımından daha ne isterimki? sizin derbi ve semih kaya hakkındaki düşünceleriniz nedir?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylı olmanın ne demek olduğunu herkeze öğretti. Millet hırsızlık yolsuzluk şike mike yaparken semihin davranışı galatasaraylı olma onuru ve şerefliğinin göstergesidir.Bence türkiyedeki en iyi taraftar Galatasarayın taraftarıdır.

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 5

• örnek davranış adamın kralı semih :)))

0|3
    0|1
  • Helal olsun ne diyelim we have Semih KAYA they don't!

0|2
    0|0
  • Adam gibi adam Semih kaya helal olsun Galatasaraylılıgını gösterdi

0|3
    0|1
  • Gerçek bir Galatasaraylı gibi davrandı. Helal olsun. Adamdır.

0|3
    0|1
  • Galatasarayliligimdan bir kez daha gurur duydum:)

0|3
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Beşiktaş'a gönül veren bir insanım.Semih Kaya dün gerçekten çok güzel bir davranış sergiledi.Türk futbolunun buna ihtiyacı var.Spor eğlence olarak kalmalı.Futbolcular bu hareketleri ile bence güzel adımlar atıyor.Semih olur,Gökhan Gönül olur ya da başka biri.Umarım devamı gelir.

0|3
    0|0
  • Efendi çocuk Semih bu yaptığına bu kadar şaşırmamak gerekir. Ayrıca kendisininde maç sonu röpörtajında belirttiği gibi Cüneyt hoca gelip sorunca söylemiş sormasa söylemeye niyeti yoktu yani yine de ayakta alkışlıyoruz yalanda söyleyebilirdi.

0|1
    0|0
  • melo gibi çirkef birini de gs doyuruyor semih gibi drogba gibi adamları da. helal olsun diyorum.

0|2
    0|1
  • adam gibi adam semih kaya

0|2
    0|0
  • dostum sen tolganın gözüne lazer tutan adamı görmedin heralde

0|1
    0|2
    • dünya üzerindeki bütün maçlarda kalecilere lazer tutuyorlar bunu sende biliyorsun ama dünya üzerinde çok nadiren oyuncular yaptıklarını kendi takımlarının lehine yapılsa dahi hakem hataları söyler semih kaya gibi

• Kendine yakışanı yaptı herzamanda sevmişimdir kendisini

0|1
    0|0
Yükleniyor...