Yönetici ve doktor adaylarının aşkı ne olacak?

ben bir hastanede stajyer yönetici olarak çalışıyorum orada bir intern hekim var kendisinin bana olan ilgisi hep yanında bir kişi varken ya da kimse yokken oluyor bana bakıyor hatta bir kere yan yana geçiyorduk resmen birbirimizin gözlerinin içine bakarak geçtik bir kere ara verdik o da önümüzü görelim diye yani sonra ben bakıyorum o da bakıyor böyle bişey yok ya ama başka zaman bakmadığı da oluyor geçen gün yine yanımdan geçti bakacağını farkettiğim an başımı eğdim geçene kadar yine bakmış arkadaşım söylüyor ne olacak bunun sonu arkadaş çocuğu başka hiçbir kıza bakarken de görmedim görsem diyecem ki bana da sıradan herkes gibi bakıyor ama yok kaç kere beni görmediğinden emin olduğum yerlerde kontrolünü yaptım bunun çok da yakışıklı, ben de çok değilse bile güzelim ama ne bileyim napacak ne zaman gelecek nasıl konuşcaz adını dahi bilmiyorum... artık tanışalım falan desin ya ama

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Olacağı şı, doktora yüz vericeksin, sonra bir süre sevgili olucaksınız. Seninle yattıktan sonra adamın sana karşı hisleri değişecek ve terkediliceksin :)

0|0
    0|0
    • illa ki bu kadar kötü bişey mi yaşanması lazım güzel bir birliktelik ve sonucunda evlilik olamaz mı eğitimlerimizin son aşamasındayız bu ciddi bir yere gidemez mi her erkeğin niyeti bu mudur yani.. senin söylediğin çok genel bir ifade o tarz biri olduğunu düşünmüyorum ve seviyesiz bir birlikteliğe de evet diyecek değilim benim niyetim ciddi her erkek mi böyle nasıl evlencez biz acaba

• bi de demişsin ya gökten kemik yağardı kendi salakça bedduana böyle de yanıt vermen güzel tabi

• yürübe banu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...