Fala Ve Büyüye İnanır mısınız?

Fal baktırır mısınız? İnanır mısınız?

Büyüye inancınız var mı?Hiç büyü yaptırdınız ya da size büyü yapıldı mı?

Güncellemeler:
Soruyu iyi ya da kötü puanlasak nasıl olur?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• rasyonel bir insanım. her şeyin mantıklı bir açıklaması olduğuna inanırım.

çoğu falcının gerçeküstü yeteneğinin olmadığını, hangi yöntemleri kullanarak para kazandığını az çok biliyorum. ama bazı insanlar var ki bildiği şeyi nasıl bilebildiğini anlayamıyorum, mantığa oturtamıyorum. bunlar biraz kafamı karıştırıyor.

büyüye ise yakınen şahit olduğum için inanıyorum, fakat bunun da bilimsel açıklamasını yapamıyorum.

(özellikle anneme ve aileme yapıldığını biliyorum. ben de etkilenmiş olabilirim.)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 7

• ikisinede inanırım çünkü olmasa Günahta olmazlardı Büyü yaptırmak ztn en büyük günahlardan Falada inanırım inandığım içinde baktırmam çünkü kötü bişe sölese kafama takarım baktırmıyorum mutluyum :)

0|2
    0|1
  • büyüye inanırım yani var eevet ama medet ummam ayrı mesele

0|2
    0|1
    • sana çelmeyi takanlar çoğu inkar etsede dünyalarımız arasında geçiş mümkün ancak yasak herkes te yapamaz benim tahminim belli ritüeller var diye tahmin ediyorum

• verdim şukunu

• Fala baktırıyorum ve ınanıyorum baya bayada cıkıyo buyuyede ınancım var fakat yaptırmadım da yapılmadı da sukur

0|1
    0|0
  • Çok saçma.

0|1
    1|0
  • Fala inanmak. Ara sıra kahve falına baktırırım.

Büyüye inanırım, hiç büyü yaptırmadım, bana büyü yaptırıp yaptırmadıklarını bilmiyorum.

0|1
    0|1
  • Bir materyalist olarak metafizik olayları reddederim.

0|1
    0|0
  • inanmam hiç yok hiç yaptırmadım

0|1
    0|0
Yükleniyor...