Çapkın erkekten düzgün ilişki olur mu?

Konuştuğum erkek çok çapkın biri tanıdığım için kendimi kaptırmıyorum.Hergün konuşuyoruz ama hep ne yapatığımızı sorup konuşmayı bitiriyoruz daha doğrusu o bitiriyor.Şimdi ben bazen cevap vermiyorum.Anlamadığım şey şu çok belli konuşamadığımız neden beni bırakmıyor? ya da neden düzgün konuşmak yerine hep bir seni sallamıyorum havasında? Ayrıca böyle her istediğini elde eden erkeklere nasıl davranılmalı düzeltme şansımız varmı?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Belki de sen seninle ilgilendiğini sanıyorsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• merak etme diğer kızlar gibi sende yakında o na aşık olursun ..çünkü hep böyle oluyor çapkın erkek her zaman kazanıyor

0|0
    0|0
  • Düzeltme şansın yok. Kaçan kendini kurtarır. Kaçamazsan, düzelteyim ümidi ile girdaba çekilirsin. Kullanılır ve ardından terkedilirsin.

0|0
    0|0
  • KIZLAR rahat bırakmaz ne yapsın abi hatunlar azmış.

0|0
    0|0
  • Olur tabi neden olmasın.Duygusal anlamda kendine bağlarsan olur.

0|0
    0|0
    • işte onu nasıl yapabilirim

• Bilmem, bir şey yapmana gerek yok kendin ol, bağlanırsan bağlanır bağlanmazsa yapacak bir şey yok..Bu işin taktiği olmaz.

• Valla çapkinlara bulaşma bende çok kızın canını yaktım :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Böyle erkekle konuşmıcaksın anca bundan anlarlar. Can sıkıntısından yazıyodur tek böyle yaptığı sen değilsin eminim

0|0
    0|0
  • Senin canini yakar o, uslanmazlar...

0|0
    0|0
  • Olmaz

Arkana bakmadan kaç bence

0|0
    1|0
  • Çapkın erkek yaşına göre ilişki yaşayacak kıvama gelir bence. Zamanında 16 yaşında bir çocukla çıktım , bayağı çapkın. Çocugun gözü kıza doymuyor. Şimdiki çıktıgım 22 yaşında zamanında yaşayacağını yaşamış etmiş. Yani bir şekilde hevesinin geçmesiyle alakalı bana kalırsa

0|0
    0|0
  • Kaç kızım sana zarar vermekten başka birşey yapmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...