Bir arkadşınız sizi satması durumunda nasıl davranırsınız.

arkadşlar bu aralar çokk sıkıntılıyım.. çok iyi bir arkadşım vardı adı buğlem sürekli beraberdik. şimdi onların mahallesinde bizim marketimizi var buğlemde başka bir yerde çalışıyor.. Mahalleye bir kız tasındıı adı seçil benimle sıkı fıkıydı sonra ben bişeyden dolayı ben bundan geri çekildm onu buğlemle tanıştırmıştımm bunlarr çook iyi oldularr çok iyi anlaştılar.. Sonra buğlem seçil feln geziyorduk birgün bunlarr muhabbete daldıı benii yanlarında hepten unuttular bendee ben gidiyroum siz keyfinize bakın dedimm buğlemm yaa durr saçmlama ne oldu dedi.. ne oldu muuu ikinizz benii hiç sallamadınızz kendiii muhabbetinize baktınız dedimm.. buğlem abartmaa yaa neden kıskandın ki şimdi dedi nee kıskancam yaaa umursanmadığım için sinir oldum dedim.. sonra bunlar bni durdurdu.. Şu an ikiside benden gizli görüşüyorlarr benii yanlarına bile çağırmıyorlarr buğlem dün görüşelim dedi tamam dedimm.. buluştukk bana telefonum bozuldu mesaj atamıyorum sanada dedi..Sonra ardından markete geldim yanıma seçil geldii görüşemiyoz hiç senin geleceğin yok ben geldim dedi.. Sonraa muhabbet ederken telefonundan bir şarkı atıcam verir misin dedimm buğlemle yazışmalrını gördümm tel+efonu bozuk insan ne güzeldee mesajlarr atmışşş moralimm sıfırr olduuu yaaa.. Bu durum psikolojimi bozdum ne yapacağımı bilmiyorumm.. trip atsam kıskandıı deyip havalara gireceklerr ne yapmalıyım

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• kaybeden kendileri olur sana taviiyem istenmiyorsan hemen ayrıl yanlarından barışssan bile şu yaştaki insanlar öyle hatalar yaptığı için ilerde mutlaka tekrar böyle sorunlar yaşanabilir sana arkadaş mı yok kendileri bilir:)

0|0
    0|0
    • ben küsüp kıskandığımı düşünmelerini istemiyorum..

• Yaa benimde var yakın arkadşım

• tamam sende onla buluş onların yanından geç geçerken dönüp sen bakma onlara onlar sana baksın göz göze gelmeye çalış en iyi yöntem budur

Erkekler Ne Diyor 3

• Genelde kızlar yapar bunnu 1 erkek için biribine gierler başka erkek yok muş gibi .

0|0
    0|0
  • irtibatımı keserim, arkadaşlığımı bitiririm

0|0
    0|0
    • irtibatı kopardımm..çok fazla yüz vermiyorumm 2 sinden biri görüşelim dediğinde bahane uyduruyorumm

• soru detayını yeni okudum başlığa göre cevap vermiştim neyse şimdi sen biraz kıskanmışsın onları sen bence biraz görüş onlarla beraber daha çok vakit geçir eminim anlaşıcaksınız

• Boşver kes muhabbetini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bacım hepsini okumadım yalana gerek yok ama soru başlığına göre cevap veriyorum.

Başıma geldi ve susuyorum Allah'ın dan bulsun diyorum

0|0
    0|0
  • azcık büyü meselene bak ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...