Erkekler kaslı bir vucud icin neler yapiyor ?

Genelde etrafimda gordum ciliz zayif bir kac erkek sporla hem kilo aliyor hemde baklavalar :) nasil beceriyorlar

Güncellemeler:
Nasil besleniyor bunlar peki

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• bu iş irade gücü disiplinle olduğu için ve insanoğlu zora gelmek istemeyn en tembel varlık oldugu için bunu aşmak çok zor gelir.. vucut geliştirmeye ilk bşlayanların çoğu dış görünüşüm iyi olsun kollarım genişlesin havam olsun diye başlarlar ancak belli bir süreden sonra bunların %99 bırakır geri kalan %1 lik kesim işte onlar bu işin peşini bırakmazlar ve bir zaman sonra öyle bir noktaya gelirler ki bu spor hayatlarının bir parçası olurlar (aynı benım gibi) bir amaç uğruna değil hava atma etkileme çabasıda değil.. yalnızca kendisi için vargücüyle çalışırlar.. öyle ki bayanların çoğu bunu itici ve anlamsız oldugunu söyleseler bile bu işe gönül vermiş kişi bunu aldırış etmez bile... ,,,,

0|0
    0|0
  • Kilo almak için karbonhidrat ağırlıklı besleniriz ya da karbonhidrat takviyeleri alırız. Kas olayına gelirsek protein tozları ve aminoasit denilen haplar var bunlarla kasları büyütürüz tabiki beslenmeye cok dikkat etmeliyiz :) Mesela bodyciler kışın bulk yaparlar yani vücudu iyice şişirirler baklavalar falan gider. Bu dönemlerde de parçalamaya girerler yani şişik vücudun altındaki kasları görünür hale getirirler baklavalar ortaya çıkar :) link link bunlar gibi :)

0|0
    0|0
  • Kas sıkı bir çalışmayla ve aldığınız besin ve destek ürünlerle çıkar. Sporu bıraktığınızda da doğal olarak kaslar zayıflar vücut tipine göre de yağlanma olur. Protein tozu amino asit gibi şeyler kas kütlesini korumaya yarar, zararlı değildir. Sporu bırakınca da eski haline tıpkı destek ürünü almadığınız zamanlardaki gibi döner.
    Ben spor yapmayım protein tozu amino asit alıyım derseniz vücut yapamazsınız.

Gelelim sorunuza, vücut geliştirme yapanlar kas kütlelerinin hacim kazanması için yaparlar. Dolayısıyla kilo alırlar. Zayıflamak isteyenler kardiyo yapar, vücut geliştirme zayıflatmaz, aksine kilo aldırır. Yağlar gidiyor altındaki kas ortaya çıkıyor diye düşünmeyin, yağlar gidiyor altından yukarıya doğru kas şişiyor diye düşünün.

0|0
    0|0
  • zayıfsan kaslarında görünürlük avantajın vardır 6 7 ayda düzgün beslenme ve idman ile görseli yüksek vücut yapabilirsin kilo başına 1.5 gr protein 65 kiloysa çokta aşırı beslenmeden yeterli proteinini alabilir zaten yetersiz gelirse protein tozları devreye giriyor :D

0|0
    0|0
  • aynı şeyleri sende mi yapacan?

0|0
    0|0
  • Ben badi falan ypmiyorm ypmak isterimde eriniyom yoksa acayip sekssi bir vucut oluyo :-D

0|1
    0|0
  • çalışmanın yanı sıra alınan hormon ve protesin takviyeleri ile..

0|0
    0|0
  • ağırlık calısarak tabikii badi yapıyorlar badi yaparken ne bulursan yiyosun ama sporu bıraktın zaman :D direk kilo alıyosun :D

0|0
    0|0
  • Çakma kaslar onlar protein kasları. Geçek yapan hemen kendini belli oluyor zaten. 10 kişiden 2 si en fazla sağlam vücuda sahip oluyorlar.(Spor yapan kitlede) Tabi bunu anlamayan genelde kızlar o vücuttan etkilenebiliyor.

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gidip protein tozu kullanıyorlar. Hepsi hava-civa belli bir süre sonra ilk halinden daha kötüye dönüyor sporu bırakınca.

0|0
    0|0
  • spor ypıyorlar işte

0|0
    0|0
  • sabır spor düzenli beslenme

0|0
    0|0
  • Hiç yapmıyorum :D

0|0
    0|0
  • Hayat da kası sevmem kas dediğin uzun olmalı çok keskin ve çevik atik olmalıdır

0|0
    0|0
  • arbonhidrat ağırlıklı beslenme.. protein alımı vs :) gherektiğinde iğne vuruyorlar :)

0|0
    0|0
  • resmimde gördügün şeyi yapıyor her gün 2 saat vücut çalışıyor:)

0|0
    0|0
  • ben zayıfım spor da yapmıyorum sadece vücutla mı aşık edeyim kendime önemli olan zeka ve romantiklik gücü

0|0
    0|0
    • Aklin fikrin seyinde sorumla ne alaka ask spor katagorisindeyiz

• ne alaka şeyim de ben vücut yapmıyorum dedim asıl sen yok baklavalar yok akslı vücutlar sen mi ben mi yani teessüf ederim :/

Kızlar Ne Diyor 2

• hap falan ama 10 yıl sonra hallerine acınacak durumda oluyorlar biraz kıymetlilerini kaldırıp adam gibi spor yapsalar ve gerçekten kas şişirseler daha faydalı olacak :)

0|0
    0|0
  • Spor salonunda takviye alıp çalışıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...