Utanmam normal değil mi?

Özel sektörde yöneticiyim. iki patronundan sonra en yetkiliyim. patronlar büyük bir odayı ortak kullanıyorlar. gerçekten de çok samimiyizdir arada resmiyet yoktur. odam müsait değilse onların odasını onlar yokken kullanıyorum onlar varken de rahatça eşyalarını kullanırım. ama müşteri görüşmelerimi onlar varken onların odasında yapmaya utanıyorum. dün biri işe gelmedi diğeri ile benim odamda sohbet ederken müşteri geldi ve odam dağınık ve müsait olmadığı için onların odasını kullanacaktım. o da çıkmak üzereydi ve hadi al adamları geç ortağımın masasına dedi. ben de "siz çıkın öyle görüşürüm" dedim. niye dedi işte desem de sıkıştırdı bende "siz varken ortağınızın masasını kullanamam utanırım "dedim. saçmalama eski köye yeni adet getirip deli etme beni dedi.inadına görüşmeyi izledi. patronlardan birinin yanında diğerinin makam masasını kullanmak utandırdı. patronum davranışımı aptalca bulduğunu ima etti.sizce normal değil mi?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• değil görüşmeliydin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Olay olarak pek yadırganacak bir durum yok ama müşteri açısından hoşbir durum değil. Aynı ortamda şirketin en yetkilisi varken doğru olan sizinde içerisinde bulunduğunuz bir toplantı havasında geçmesi lazım görüşmenin. Yani şirket yetkilisininde görüşmeye dahil olması gerekir. Belki de olmuştur bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Olur öyle şeyler..astılar her zaman üstünün yanında rahat olmaz özellikle mesleki konularda konuşacaksanız.. Doğaldır ama zamanla aşılır özgüven oluşturursun bu yönde hata yapmaktan korkma bunu aşarsın :)

0|0
    0|0
  • Patronun haklı üzgünüm...

0|0
    0|0
  • abla öyle şey mi olur ya iş yeri orası sizinde yaptığınız iş :) utanılacak ne var ki hem sende diyorsun samimiyiz diye bence hiç bir problem yok

0|0
    0|0
  • Normal değil yaptığınız. Patrona hak verdim.

0|0
    0|0
  • Olabiliyor insa üzerinde baskı hissediyor bana da oluyor bu gitse de başımdan rahatça çalışsam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...