İlk tek başınıza araba sürüş heyecanınız?

Anlatır mısınız zorunlu kaldıktan sonra buna nasıl arabayı o heyecanla kullandınız kaç kere istop ettirdiniz neler yaşadınız?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• çok küçüktüm.. babam bana ilk olarak toros kullandırmıştı.

bu arabayı kullanmayı başarırsan bütün arabaları kullanabilirsin demişti..

el freni tek başıma indiremeyeceğim kadar sertti.

direksiyon hidrolik değildi.

geniş bir arazideydik. ilk seferde araba istop etti.

debriyaja sonuna kadar basamıyordum.. her şey çok sertti..

kontrol etmeye çalıştığım ve korktuğum bir güç gibiydi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Tek başıma değildim , babamlaydım :D Babam yan koltukta ve araba ömrü boyunca etmediği kadar istop edince babam arabaya bile dokundurtmaz artık :P

0|0
    0|0
  • Babamlaydım ilk direksiyon başına geçtigimde. Yasım kucuktu o zamanlar babam anlatti, ben dinledim haliyle..

Duz vitesle basladıgımdan dolayı debriyaja fazla basmıs olmalıyım ki motor inledi resmen :D korktugum kadar degilmis... Pratik yapa yapa ehliyet sınavına girene kadar gelistirdim kendimi.

0|0
    0|0
  • Allah insanlığa o günü yaşatmasın -_- Facia yaşanır herhalde.

0|0
    0|0
  • Direksiyon başına ilk oturuşumu hatırlıyorum, o kadar da kötü değildim.

0|0
    0|0
  • elim ayağım titremişti asdfg

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• şoför koltuğuna ilk oturduğumda direksiyon sınavındaydım teorik bilgim vardı fakat pratik yoktu yinede teklemeden geçtim.

2.Yani tek başıma direksiyondayken şehir dışına çıktım yaklaşık 1 gecede 600 km yaptım 1 kez stop ettirmiştim .

Acemi biri için gayet iyiyim sanırım :D

0|0
    0|0
  • İstop topu havaya atıp sonra tutuyolardı o değilmi

0|0
    0|0
  • Artık otomatik vites oluyo arabalar ilerde hiç düz vites kalmicak herkes ben gibi profesyonel değil ama insanlara eziyet ettiriyor lar

0|0
    0|0
  • Araba anneannemdeydi okuldan ciktim eve gelirken babam aradı saat 7 gibiydi hava kararmisti hafif babam gelirken anneannende anahtar var al getir dedi 15 yasindaydim elim ayagıma dolandı ama getirdim simdi 17 yasindayim eger o gun olmasaydi bu kadar rahat araba süremezdim :)

0|0
    0|0
  • 7 kere etmişliğim var :D hahahha

0|0
    0|0
Yükleniyor...