Tarihi galatasaray yazar tarihide galatasaray sizce çok güzel tarih yazmamışmı galatasaray?

tarihi galatasaray yazar tarihide galatasaray sizce çok güzel tarih yazmamışmı galatasaray? link

Güncellemeler:
gerçekleri tarih yazar tarihide galatasaray bence çok güzel tarih yazmış :))))

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• ultra aslan kendini iyi yönde geliştirdi değiştirdi asıl üzücü olan zihniyeti bozuk olan taraftar gruplarının günden güne daha da çirkefleşmesi

2|1
    0|2
  • Ben 12 dakikada dünya devi Real Madrid'i Samiyen'e gömen,

Avrupada 'Kanuninin 2. Ordusu' diye adından söz ettiren,

İtalya'da banklara,

İspanya'da sokaklara,

İngiltere'de stadlara,

Kophenag'da bu vatana,

Tüm dünyada gönüllere adını yazdıran,

♥ GALATASARAY ♥ taraftarıyım.!

al sana tarih :)

0|1
    0|2
  • Bu davranışlarımızı Galatasaraylılar bilir bunlar Sami Yen günleri asıl Galatasaray taraftarı o zaman vardı bıçaklı mıçaklı kavgalı gürültülü maç izlenirdi ama 2 yıldır stadımıza bir tane bile ceza gelmedi? Demek ki artık en iyi taraftar grubuyuz

0|2
    0|2
  • Size ne ?

Siz kendi şike dolu tarihinizle gurur duyunuz efenim önce ..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ne alakaysa :) Yine anlam veremediğimiz sorular :) uA çok değişti Samiyendeki çoğu kitle temizlendi yine ufak tefek olaylar olabilir ama ceza bile almadık diye biliyorum FB uzayan finallarin ilk ayanda kötü oynadığı halde bizi 2-1 yendiği maçta bile alkış vardı maç sonu..

0|0
    0|0
  • dostum uğraşma boşuna hiçbir zaman Semih Kayanız(adam) olmayacak

1|1
    0|3
  • Kadıköyde galatasaray ın o zamanki teknik direktörü gerets in kafasını yarıldıgı sezondu arada bir olabilir böyle maçlar

0|1
    0|0
  • 4 yıl önceki şey bu ya :)

0|1
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • sen ne diyon ya galatasaray koymaktan bıktı sen galatasarayla uğraşacam diye saçmalığın doruklarını yaşıyorsun. hadi evladım sen işine bak abilerinin işlerine karışma fazla

0|1
    0|0
Yükleniyor...