Galatarsaray yine bedavadan bizi yendi ne düşünüyorsunuz :)

yine bedava bir penaltı kurban gittik penaltı zaten bir lafım yok ama maçı biz hakketik en kötü 1 puan hakkımızdı dany sattı felan diyorlar ama bencede bir iş var bariz penaltı yaptırdı gs yime beleşe yendi bizi :)

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Yahu maça hakim oynayıp gol atamayan, üstelik yenilen tek.takımız. Hiç kimse kusura bakmasın ama Dany'nin*. Galatasaraya galatasaraydayken yapmadigi katkıyı dün kü maçta bizdeyken yaptı. Ama her şeye rağmen cefasıda bizim sefasıda. BEŞİKTAŞ ulaaann

0|2
    0|2
    • beşiktaş yöneticiler de hata hala anlamadı mallar bize galatasaray dan fenerden gelen adam hayır gelmez

Kızlar Ne Diyor 4

• Dany profesyonel bir oyuncu ve Beşiktaş için ter döküyor böyle bir şey yapacak kadar şerefsiz değil anlıyor musun? Biz onu sizden daha iyi tanıyoruz merak etme nasıl bir oyuncu olduğunu bilseydin böyle sözlerinin arasına beleş meleş kelimesini katarak sütten çıkan ak kaşık olduğunuzu söylemezdin bahane olarakta Dany'i göstermezdin gören de tüm oyuncularınız süper oynadı da Dany'nin bir hatasıyla yenildiniz sanar ben Almeida'yı,Gökhan Töre'yi,Ozzie'yi göremedim mesela ne yaptılar dün?

0|0
    0|0
  • Siz yeneydiniz madem "beleşe"

0|1
    0|0
  • O degilde olan cenke oldu:(

1|0
    0|0
  • emeğe saygı istiyoruz bu formda

0|1
    0|2
    • bi emek yokki saygı olsun dany penaltı yaptırdı zaten sene sonu gs ye gidcek maçı kazandı bu kadar

Erkekler Ne Diyor 10

• Beşiktaş´lılar bir günah keçisi Dany´i seçmişler mağlubiyeti içlerine sindirmişler ama o Dany dün Sneijder ve Selçuk´un şutlarında kendisini topun üzerine atarak golü engelledi Almeida dün en az 5 tane önemli topu harcadı Olcay dün sahada yoktu ama bunları kimse konuşmuyor heleki Dany´i oynatan Bilic´i hiç eleştirmiyorlar

1|1
    0|3
    • Onu da yapsın bir zahmet defans oyuncusu bir iki topuda kessin. Dany dün takımın en kötüsüydü attığı uzun topların bir tanesi isabetli değildi ya taça attı ya da Galatasaray'lı oyunculara. 34 haftanın en az 25'inde iyi performans gösteren Olcayada kızacak halimiz yok. Bilic'e kızacak bir durumda yok ortada o mu dedi git bedava penaltı yaptır Galatasaray'a diye şu an Türkiye'nin en iyi futbol oynayan takımıyız kızılacak en son kişi Bılıc.

• Melo veya Eboue her kimse Beşiktaş kulübü o adamla ilgili gerekeni yapıp kanaldan kovmuştur. Semih maç sonu kendi ağzıyla söyledi Cüneyt hoca sordu bende söyledim diye sormasa doğruyu söyleyeceği yoktu yani yine de ayakta alkışlıyorum yalan söyleyebilirdi. Zamanında Rüştü'de yapmıştı böyle bir hareket korner olduğunu söylemişti hakeme bunlar olması gereken şeyler zaten. Konuyuda güzel değiştirdin neyse Melo'yu bu maçta kim tahrik etti de o hareketi yaptı.

• Ben Beşiktaş yönetimi gerekeni yapıp o adamı kovmuştur dedim ağzımdan Tff veya Demirören kelimesi çıkmadı benim. Melo'da Elazığ maçında Serdar Özkan diklenince kafa attı ayağına yüzünü tutup bıraktı kendini onu görmezsiniz ama ayrıca Melonun tükürmesine gerek yok puh yapsa bile kırmızı karrttı orada her türlü kırmızıyı hak etti zaten ağzından tükürük çıkıp çıkmamasının hiçbir önemi yok.

• iyi oynadık kaybettik

berbat onadılar kazandılar

1|1
    0|0
  • Bizim Chelsea gibi çok çok önemli bir maçımız var. Konuşulması gereken Galatasaray'ın kötü oynadığı maçta nasıl yenemiyorsunuz ? Ölümüz yetiyorsa Beşiktaş'a şapkasını önüne koyup düşünmeli Bilic. Beşiktaş'da harika oynamadı yani. Almeida'nın pozisyonu dışında bişey yok...

0|1
    0|1
    • olcay 1 tane atsaydı kadıköy deki gibi alırdık maçı galatasaray futbol oynama isteği yoktu o konuda haklısın birde şöyle düşün galatasarayın 3/1 kadro değerine sahip takım resmen arena da galatasarayı üstünlük sağlıyor % 30 % 70 düşüyor son dklar sorun şurda beşiktaş erken bir gol bulsaydı iş biterdi

• GS kötü oynadı ve kazandı. BJK de kötünün iyisiydi..

0|1
    0|0
  • güldüm :)

0|0
    0|2
  • Bazen şansın yanında olması lazım birde sene sonu Beşiktaş'a dönecek Galatasaray'da kiralık oynayan bir futbolcu belki bize de beleş penaltı yaptırırdı.

0|0
    0|1
    • amk satmış maçı galatasaray biz hayatda gol atamazdı

• Şikeye ceza vermeyen Demirören yönetimimi gerekeni yapacak?Konuyu değiştirmedim hani diyorsun ya bizim takımımız gerekeni yapar diye ama nedense yaptığını göremedim Semih orda aut dese hakemde aut kararı verecekti ama korner dedi belki o kornerden gol yiyip maçı kazanamayaktık ama sizin Oğuzhan geçen sene bunu yapmadı Meloya iftira atıp kırmızı kart göstertti sırf Gs 10 kişi kalsında bizde gol atalım diye ama Allahın adaleti yine sonunda yine biz kazandık Meloya söyleyeceğimi söyledim ben

• Eboueye ırkçılık yapıldığı zaman sizin kulübünüzü ahlaksız ve yalancı Yıldırım Demirören yönetiyordu bu adamlarmı gerekeni yapacak dedim Oğuzhan Meloya iftira attı hakame bana tükürdü diye bir tarafını yırttı Melo kırmızı alsın diye hatta geçen sene ben bu soruyu sordum oku ve Oğuzhanın ne kadar tiyatroculuk yaptığını gör link Dediğim gibi Melo kendi halince takılımıştır

• topu beşiktaş oynadı galatasaray kazandı galatasarayın bir adet gol pozisyonu yoktu. çok ballı çook

1|0
    0|0
  • Kıvırmayın işte yendik

0|1
    0|1
    • galatasaray zaten haklı kazanamıyor tebrik ederim dany işi götürdünüz

• Galatasaray hep beleşe yeniyor zaten. En büyük beleşçi de Liverpool.

1|0
    0|0
    • yav heeee

• hocam şöyle düşün en basit örnek olimpiyatdaki maçı galatasaray hakketi 2.yarı beşiktaş kötüydü ama bu maçda galatasaray 2.yarı pozisyonu dahi yok penaltı olmasa gol atamazdı galatasaray

• atamayana atarlar futbolun kuralıdır bu

0|0
    0|1
Yükleniyor...