Bakıştıgın bir erkek seni baştan aşağı süzüyosa ne anlarsın?

Hoşlandıgın biri var her zaman göremiyosun ama görüncede sana baktıgını biliyosun yine karşılaştık ve beni baştan aşagı resmen inceledi sonra göz göze geldik ama adım atmıyor böyle bir erkek ne düşünür

1|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• bastan asagı kadar suzmusse ve gostere gostere yapıyosa iyi düsünmem :D ya seven hoslanan isan utanır bunu da zaten belli eder heyecanlanıpta karıstırır kendini ya da cok uzatmadan gider soyler pat pat pat diye .. 2 turlu de anlarsın .. bu tarif baska biseye gidiyo .. gene gunahını almayayım da :)

0|0
    0|0
    • arkadaşları var onun yanında benim yanımdada öyle sonra koridorda karşılaştık baştan aşağı baktı yanımdaki kızlarda güzel ama direk bana baktı sonra göz göze geldik ama bunlar çok kısa bir anda oldu öyle bariz şekilde yapmadı

Erkekler Ne Diyor 20

• bana kalırsa bu işin sonu pek iyi değil seven insan baştan asağı süzme zamanı gelince süzer.. ilk olarak sevdiğini ya da etkilendiğini daha dolaylı yollardan anlatmalıdır.. senin durumun nasıl belkide erkekleri cıldırtdacak fiziğe sahipsen.oda farklı ilk olarak cinsel obje olarakta takılabilirsin erkeklerin gözüne.. bilemiorum sana bağlı bir durum

0|0
    0|0
  • İşte bunlar hep seks.

0|0
    0|0
    • hiç duygusal bişiy yok yani

• link açıklayıcı olmuştur umarım ahjskd:D

• Bunlar caiz değil :D

• ben şöyle düşünürüm bu durumda lan olm murat kız çok güzel git teklif et utanma yoksa başkası yiyecek. mallığın lüzumu yok maymun herif.

0|0
    0|0
  • Hiç erkekle bakışmadım

0|0
    0|0
  • Abaza mısın lan oç derim ben olsam ajklgaklg :D:d

0|0
    0|0
    • benim yanımdada onun yanındada arkadaşları var geçip gittim zaten

• utangaç ve senden hoşlanan erkek arkadaş ol sonra kesinlikle açılır

0|0
    0|0
  • Gözlerine baksaydı senden hoşlanıyor diyebilirdim ama baştan aşağıya süzdüyse eğer cinsel ihtiyacı var demektir o yüzden üzgünüm tabi senin durumuna göre değişir...

0|0
    0|0
    • gözlerime baktı sonra bir süzdü sonra tekrar gözüme baktı

• vücuduna bakışı bir anlıktır doğal olarak ama vucuduna gözlerine baktığı süreden daha uzun bakıyorsa niyeti kötü demektir ona göre davranırsın artık canın nasıl istiyorsa...

• insan hoşuna giden şeye bakar .demekki hoşuna gitmiş ve süzüyor.

0|0
    0|0
  • Bu kız çok güzel der iç sesi uf memelere bak

0|0
    0|0
  • beklediğin adım çok büyük gelebilir

0|0
    0|0
  • en kısa zamanda gelir muhtemelen elizabetten bıkmış bir arkadaş :D

0|0
    0|0
  • Attım hafızaya ;)

0|0
    0|0
  • Süzüyor farklı bir olay,süzüyorsa kafasında ne fantezi geçiriyor bilmiyorum yani..Sapık derim ben

0|0
    0|0
    • süzme değilde baktı yani baştan aşağı sonra gözler buluştu

• fiziğini baştan aşağı incelemiş :)

0|0
    0|0
  • pili bitmiştir değiştir ya da güneşe çıkar

0|0
    0|0
  • Genelde bayanlarda olan durum bu bir başka bayanı baştan aşağıya süzerler sebebi ise kıskançlıktır .

0|0
    0|0
    • erkekte olursa neye yorumlarız

• hoşuna gittiğine eminim tarzlarımız aynı ama bu hoşlandıgı anlamına gelmez dmi

• Gelmez ben sevdiğim insanlara baştan aşağıya süzerek bakmam onu rahatsız etmemek için.

• en hızlı şekilde 3 aşamayı nasıl geçebilirim die düşünüyordur

0|0
    0|0
  • o erkeğin içinden geçenler;

offfff şunu bir atsam yatağaa

gögüslere bak

kalçalar fena;)

0|0
    0|0
  • Istanbulda misin sen :)

0|0
    0|0
    • Sen neredesin yaaaa sevdigim kiza yapiyorum bunu deliye donuyorum oda donup bakiyo ama yarali alfa yim ben acilamiyorum

• utangaç biri olabilir böyle kişiler genelde ilk adamı karşıdakinden beklerler

0|0
    0|0
    • kötü amacı da olabilir ama .s

• demi ya sana sevgili mi yok daha iyilerine layıksın:)

• vay be keske ben de bu kadar net olabılseydı zamanında olmus bıtmıstım.neyse...dedıklerıne gore asıl o utangaclardan korkucakmıssın.hakkaten oyleydı benımkı

Kızlar Ne Diyor 2

• İzlemede gelişi yakındır derim.

0|0
    0|0
  • Bos ver bosa aşık dkm olursun bunlar bu tipler biraz garip sapikta olabilir dalgacida sebebe rastladım.

0|0
    0|0
    • çapkın zaten

• Valla basima geldi 1 ay boyunca bu bakis süreleri artar yuz verme aptal bu tipler snra asik oldum kalbim artik sevmek istemiyor hp onu dusunuyorum birde romantikti biraz bmmkinde cpkinlik yoktu biraz sessizdi ama hic bir zmnda gelmedi erkeklere gvnm kalmadi sadece mal mal baktı. Açık giyincede bakarlar dar giyincede artik bol ve nerdeyse dekoltesiz giyorum hala laf solerler göz göze bile gelmem nerdeyse yani hoslanma değil oynamak diyelim amaçsızlar iste.

Yükleniyor...