Sn. Tayyip Erdoğanın En Çok Hangi İcraatını Seviyorsunuz ?

Sn. Tayyip Erdoğanın En Çok Hangi İcraatını Seviyorsunuz ? Objektif Bakanlar Yorum Yapsın !

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• görüyorum ki insanlar ya ısrarla görmek istemiyor bazı ya da gerçekten çok saflar.

-imf kovuldu ekonomik iyi ; imfye taksitli olan borcumuzun taksidi bitti yani hükümetin başında atilla taş olsa o da ödemiş olacaktı ekstra bir başarı nerde bunda? Cari açık ve dışa bağımlılık gittikçe artıyor ama ekonomi çok iyi diye yutturuyorlar.

-Bir sürü hizmet yapıldı deniyor da yoktan mı var ettiler vergilerin bu kadar artması, özelliştitrmelerin coşmasıyla bırakın da biraz para girmiş olsun ve hizmet için harcasınlar. Ayrıca bütün hizmetleri yaparken ekonomik açıdan fayda görenleri de nedense hep yandaşları. Sonrada ben herkesi kucaklıyorum herkese eşitim diye hikaye anlatırlar.

-Müslümanlığı sürekli söyleniyor da gerçekten inançlı biri bu kadar açgözlü ve hoşgörüsüz olabilir mi? Ve de sürekli bir yalancılık.. Kaç tane lafını yedi ve kaç lafı boş kaldı..

-İyi yaptığı şeyleri de söyleyelim; Evet ulaşım ve sağlık konusunda haklılar ama özel hastane sektöründe muhafazakar kesimin hastane sayısının patlaması ve sevklerin de genelde o hastanelere yapılması tesadüf mü acaba?

son olarak bazı hizmetler yaptı diye çalınanları görmemek ya da hoş görmek fıkra gibi resmen. Aklıma hep şu karikatür geliyor; link

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Prof. Hırsız. Ülkede az var bu ünvandan. O yüzden bu yönünü seviyorum..

2|2
    0|6
  • Hiçbirini

0|0
    0|0
  • Tıraş etmiyor bizi <3 Uzaya uzaya bir hal oldum

1|1
    0|5

Erkekler Ne Diyor 11

• Yol yaptı metrobüs yaptı marmaray yaptı hololoooooooooooooğ.

2|2
    0|3
  • yapmadıgı sey yok

Adam Gibi Adam Recep Tayyip Erdoğan <3

0|6
    1|2
  • ülkeyi içindeki kamburları temizliyor.imf yi kovması,ilaç fiyatlarında vatandaş lehine yaklaşması,kendi silahımızı helikopterimizi ve savunma araçlarımızı yapması,kendi uydumuzu fırlatması,hızlı tren karayolları mavi marmara ve yapılacak projeler,enerji açığını gidermede ülke lehine hayati anlaşmalar yapması ve en büyük adamlığıda müslüman kardeşlerimize destek çıkması.sayılacak çok şey var.

0|3
    1|1
  • Kürtm meselesi dışında her projesi güzel :D

0|3
    0|1
    • Aynen . Birde Ne Mutlu Türküm Diyene Dese Tamam . : )

• Milliyetçi biri farklı açıdan baksa millet görecek . Ama adamın şu kürt olayında bir planı var herkesi ters köşe yapabilir

• askeri vesayeti kaldırmasını

1|3
    0|1
  • Objektif bakan değil. Taraf tutanı istiyorsun dürüst ol.

1|0
    0|4
  • hırsızlara sağlam örnek

1|1
    0|6
  • internete sansür koyması

1|0
    0|1
  • cok güzel hırsızlık yapıyor hastayım adama

1|1
    0|5
  • özellikle sağlık işi çok iyi randevu alıp gidip muayene oluyoruz, eskiden bir günün hastanede geçerdi allah başbakandan razı olsun, bu ülkeye çok şey yaptı tamam yanlışlarıda var ama gerçekten çalışıyor çabalıyor, başta ırkçı değil tüm millet tüm vatandaş benim gözümde eşit diyor daha ne desin :)

0|5
    1|1
  • geçen bir engellinin akülü arabasının açılışını yaptılar o iyiydi :D

1|0
    0|6
    • kurdelayla filan basını çağırıp :DD

• bu akşam yemeden çalışıp yazıyorum bak kıymetini bil :DD

• hayır yani ülkeyi sat sat nereye kadar sapıtıyorlar milli parkları satıyorlar haberiniz var mı ? her bağıranı haklı sanmayın olum? Ukraynada satcak bişey kalmamış ne yaptıkları belli :D

Yükleniyor...