Kesinlikle gizli olacak dese ?

Arkadaşlar herkese şimdiden çok teşekkür ederim sorumu ciddiye alıp bana vakit ayırdığınız için,asla amacım kafa bulmak değil Sorum şu ; bir arkadaşınız sizden kendisine emerek morluk yapmanızı isteseydi ve çok ısrar etseydi ve gerçekten mantıklı bir sebebi olsaydı o arkadaşınıza emerek morluk yaparmıydınız ? karşınızdaki kişi güvendiğiniz bir arkadaşınızsa ? sizde sebebini mantıklı bulsaydınız ? emerek kolunamı veya boynunamı morluk yapardınız ? ve kaç dakikada bunu başarırdınız ?

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• yakın arkadasımsa ve güveniyosam yaparım boynuna değilde koluna ama

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• mantıklı sebep dediği de hatunun birini kıskandırmaktır..

çook orjinal fikirmiş..

hatun arkadaşlarıma o gözle yaklaşamıyorum panpa, yapamazdım..

2|0
    0|0
  • valla dakkaya gerek yok ben emdimmi anında kararır boyun.. hele bide benden alt dudağını emmemi isterse yasadı

0|0
    0|0
  • Gitsin elektirkli süpürgeyi dayasın boynuna :D

0|1
    0|0
  • emeriiikk :D :D

0|0
    0|0
  • Bir kaç dakika yeter de,bilmiyorum yapar mıydım,çok mantıklı ve beni tatmin edecek bir sebebin olması lazım.

0|0
    0|0
  • bunu isteyen varlık dişiyle istediği yeri zevkle morartırdım

0|0
    0|0
  • vakumu 2 mm cıvaya ayarla kızım

0|0
    0|0
  • bence erkek arkadaşlarına kızın biriyle seviştim diye hava atmak için yaptırmak istiyordur

0|0
    0|0
  • valla bağyan bir kişiyse olabilir ama diğer türlü o beni emsin daha iyi.

0|0
    0|0
  • yapmam o ne iğrenç birşey bir erkeğin boyunu morartacam öldürürüm lan onu

0|0
    0|0
  • tecavüz kaçınılmassa zevk almaya bakçez :D

0|0
    0|1
  • adam ben geceleri boş geçirmiyorum havası oluşturmak için bedavadan morluk yaptırma hevesine girmiş ve sende ona yardımcı olmuşsun...sözde ilişkin olmayan birinin tenine dudkalarında morartacak kadar dokunmak nasıl bişey? piyasadaki profesyonellerin neler hissettiğinimi merak ettin?

0|0
    0|0
  • uzun süre elizabeth olmayınca sonuç böyle oluyor.

0|2
    1|0
  • mantıklı sebep :DD

1|0
    0|0
    • tiyatro oyununda olması gerekiyor :) ve boya kalmadı :D

• diğer arkadaşları yapsın hacı tiyatrodan ne emcem kolunu zaten kendi emebilir.İnsanın canını boyun öpmesi çektirme gece gece :DD

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...