Fenerbahçe nin kareografisinin arenada açılmasının mantığı nedir?

fenerbahçe türkiyedir bu söz islam çupiye ayit bence ultraslan hırsızlık yaptı bugün sizce?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• yakında halkın takımı demeye de başlar bunlar

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Aman da aman Fenerbahçe kareografi yapmayı öğrenmiş beyler

1|3
    0|1
  • He.

2|0
    0|4
  • hırsızlık mı yaptı yuh çok fesatsınız

0|3
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne çalması ne çırpması Fenerbahçenin kareografisinin arenada açılmasımı? GFB kareografi yapabiliyomuki? Yapabiliyoda bizimmi haberimiz yok en son uA ya özenip yapmaya çalıştıklarında durum ortada? Gülünç duruma düşmeyin GSlilerin yıllardır sölediği tezahürata itafen yapılmış bir kareografiki doruda bir olay Türkiyedir Galatasaray ;)

Fenerbahçenin kareografisini çalmak yaw ne ara öğrendiniz kareografiyi ha ha ha :))))))

Dünyanın en büyük taraftar oluşumu uA' dan zamanla öğrenirsiniz ;)

2|4
    0|4
    • Ağzına sağlık renktaş. +1

• Yunus kareografi Türkiye'de Galatasaray'dan sorulur besteyi de en güzel Beşiktaş taraftarı yapar. Rusları yakmadık ama Çanakkale savaşında mezun vermedik. Bunla yarışacaksakk ohoo. O attığın videoda mesele Fenerbahçe değil ki. Mesele Türklük ve İslam. Bende gider atardım meşalemi. Gurur duydum sonlardaki bir kaç saçma resim hariç...

• link

Yıllardır sölenen tezahürat TÜRKİYEDİR GALATASARAY çocuk çocuk sorular bunlar :)

• şikeci fenerbahçe ...

2|3
    0|6
  • fener öyle bir kareografimi yaptı yaptıda bizmi göremedik en son yaptığı karegrofi tutun kollarımda düşerim şimdi kareografisi değilmi?

0|2
    0|1
  • ultraslan zaten iyi bir taraftar grubu değil bizim görsellerimizi çalmaya alışıklar.

0|3
    3|5
  • Haykırdım.

1|0
    0|1
Yükleniyor...