Chelsea maçı ne olur?

Bu akşam GS kazandı ama oynadıgı futbolu begenmedim.

Peki chelsea maçında ne olur sizce?

objektif cevaplarsanız sevinirim. taraflı bakmayın?

• Galatasaray kazanır
    80% (4)54% (7)61% (11)Oy Ver
  • Beraber biter
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Chelsea kazanır
    20% (1)46% (6)39% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• Trabzonsporda Türkiye liginde berbat bir futbol oynuyordu herkez Juventustan Fark yiycek derken Trabzonspor ligde oynadığından bambaşka bir futbol oynadı o yüzden ligdeki performans ile avrupayı karıştırmamak lazım oranın atmosferi çok farklı o yüzden o maçta Galatasaray bu akşamkinden çok farklı bir futbol sergiliycekdir...

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Galatasaraylı olarak şuan Türk futbolunun uluslararası arenada tek temsilcisi gibi duran Galatasaray'ın yenmesini umut ediyor ve bu doğrultuda inanç besliyorum. Elbette Chelsea her zaman Chelsea, elbette favori, elbette kazansa çokşaşırmayız. Ama biz de kazanmak istiyoruz ve bunu başarabilecek kalite ve ruha sahibiz. Dualarım onlarla.

1|0
    0|0
  • Anketi cevaplamadım çünkü objektif olamazdım :) Nese Gönlüm GS den yana ama bugünkü gibi oynarsa işimiz zor sihirli bir deynekle bambaşka bir GS olarak pres yaparak çıkmalıyız ;)

2|0
    0|0
  • Chelsea kazanır

1|0
    1|0
  • Allah'ın izniyle maçtan alnımızın akıyla çıkacaz. Burda 1-0 kazanır orda berabere kalır turu geçeriz inşallah.

1|0
    0|0
  • Gönlüm ve kalbim tabiki GALATASARAY! Ama şuda var son UEFA Avrupa ligi şampiyonuyla oynuyoruz. İşimiz zor tur chelseanın gibi...

3|1
    0|0
    • bencede chelsea kazanıcak :((

• objektif cevaplamam fenerli olarak cevaplarım gs adam gibi oynıcak kazanıcak ben inanıyorum :)

3|2
    0|0
  • Allah'ın izniyle kazanıp turu geçeceğiz

1|1
    0|0
  • bu mancininin nasıl bir sistemle oynatacağına bağlı oyunun kontrolü bizde olursa golde gelir

3|1
    0|0
  • İyi de, bu oyun Beşiktaş için yeterliydi. Yani yenebilecek kadar oynadı takım.

Chealsea da tabiki de daha iyi oynamalı. Şampiyonlar ligi bir başka oluyor. Hep birlikte görüp izlicez

1|0
    0|0
  • Galatasaray kazanır

o maçın havası,ruhu başka olur.

1|0
    0|0
  • bu maçı galatasaray almalı berabere kalacaksa bile 0-0 kalmalı gollu beraberlik kötü eğer ilk maç ingilterede olsaydı ve 1-1 2-2 berabere kalsaydık çok iyi olurdu.Şu an avantaj onların elinde mutlak galibiyet şart

1|0
    0|0
  • Chalseanin performansı bu sene çok iyi değil fazla gol atamıyor ben galatasarlıyım diye söylemiyorum ama ben galatasarayın kazanacağını düşünüyorum çünkü galatasaray bu maçta farklı oynicak

1|0
    0|0
  • Fernerbahçeliyim. Keşke geçebilse gs. ama sanmıyorum . bir premier lig takımı. chelsea bide. ne olacağı hiç belli olmaz.. gs farka da gidebilir fark da yiyebilir. ama baya bir zor geçmeleri.

1|0
    0|0
  • dünkü maçtaki gibi oynarlarsa chelsea fena çakar galatasaraya

1|0
    0|0
  • hayal kurmayın

0|0
    0|0
  • 3-1 chelsea alır

1|0
    0|0
  • 5-0 chelsea alır

0|3
    3|3
  • ben Beşiktaşlıyım umarım ülkemizi temsil eden Galatasaray kazanır diyorum ama şimdi objektif bir pencereden bakarsak çok zor yani Chelsea'nin kazanma ihtimali yüksek bence

1|0
    0|0
  • chelsea kazanır diyen din kardeşlerimin dikkatine :D

bilesiniz ki ''İTLER İSTİYOR DİYE, ATLAR ÖLMEZ''

3|3
    0|3

Kızlar Ne Diyor 4

• Öncelikle çok ciddi bir maç olacağı için başta Drogba olmak üzere tüm oyuncuların %100ünü vermesi gerekir ki zaten öyle de olacaktır farklı ve çok güzel bir maç olacaktır Beşiktaş karşısında sergilediğimiz oyunla onların karşısına çıkmak bize hiç ama hiç yakışmaz takımıma inanıyorum avantajını kullanıp iyi bir skorla ayrılacaktır sahadan

1|0
    0|0
  • Beraber biter

1|0
    0|0
  • maçımız arenada avantajlıyız ve inşallah kazanırız

1|0
    0|0
  • chelsea aşığıyım <3 ister kaybetsin ister kazansın umrumda değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...