Burak yılmaz denen adamdan

ne zaman kurtulacaz yeminle adağım var defolup gitsin gs den kurban kesecem

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Tabi haklısın Burak gitsin seni alsınlar sen değil 12 gol 32 gol atarsın bir kondisyonun eksik ya zaten o da olsa tam olursun hani

1|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 6

• Tam bir kazma gol atamiyor.

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak söylüyorum adam kendini düzeltti trabzonda yaa okadar gol atıyor trabzondan beri istikrarını koruyor

0|0
    0|0
  • ne kötülüğünü gördün?

0|0
    0|0
  • kazma burak

0|0
    0|1
  • birde demezmisiniz burak sowdan daha iyi diye :))))

0|0
    0|1
    • hııı kim demiş ne zaman demiş ne içiyo onu söyleyenler ))

• holiganlık diyelim sow la burak yanyana getirilecek adam değil her sene diyolar burak 15 milyon 20 milyon o parayı verseler bir dkka durmazlar hem ver gitsin nasılsa seneye kadroya almadıkları için bedava geri gönderirler

• doğru haklısın soruna 5 yıldız verdim hemen eksilemişler aynen katılıyorum .

• Önce eğer profilin doğruysa,yaşından başından utan

Burağın ilk yarının son 2 maçından beri,hermaçta yaptığı bu ölümcül presten utan,

Sonra Burak gibi adamın hakkını teslim etmediğin için,yediğin kul hakkını hesapla

Burak aynı zamanda milli takımın golcüsü olduğu için,Türk milletinden de utan

Burak yerinde dursun da,keşke biz senin gibi taraftarlardan kurtulsak,tabi eğer çakma değilsen :D

1|0
    0|1
    • öyle bir duygu sömürüsü yapmışınki senden utanasım geldi presten boğdu resmen top yapamadılar koca stad boş yere yuhladı sen başka maç izliyosun biz başka sanırım

• seni kandırmışlar başka maça götürmüşler

• ayıp be amca,sen yaşından utanmıyonmu hiç,gelip burada çoluk çocuğu kandırmaya çalışıyon? :)

Yükleniyor...