Semih Kaya'nın gösterdiği adamlık hareket için ne düşünüyorsunuz?

Semih Atiba ile çarpıştığında korner olması gereken bir durumda Cüneyt Çakır aut diyerek yanlış bir karar verdi fakat Semih Kaya ayağıma çarptı diyerek Cüneyt Çakır'a hatasını düzelttirdi ve Çakır'dan da güzel bir tebrik aldı Tümer Metin ve Şansal Büyüka'da tebrik etti Semih'i Şansal Büyüka bundan sonra fenomeninin Semih olduğunu Tümer Metin ise Semih'in ailesi ile gurur duyduğunu söyleyerek Semih'i övdü.Atatürk'ümüz ne demiş: Ben sporcunun zeki,çevik aynı zamanda da ahlaklısını severim" diye.Buna en iyi örnek Semih Kaya'dır.

link

link

link

0|0
4|25

En İyi Erkek Görüşü

• İşte böyle bir adam anca bizde olur. Eminim ki beşiktaş ve diğer takımlarda böyle pozisyon olsa aynısnı yapmazlardı. Onuda geçtim fenerliler dahada yerdeki adamı tekmelerlerdi.

1|3
    0|4
    • O zaman ben sana hemen örnek verim Beşiktaş - Trabzon maçı top tam Trabzon yedek kulübesinin önünde İbrahim Üzülmez'in ayağından taça çıktı hakem taçı bize verdi İbrahim'de hakeme yanlış olduğunu parmağını sallayarak belirtti hatta Trabzon yedek kulübesi tam itiraz için ayaklanıyorken İbrahim'in bu centilmenliğinden dolayı itiraz etmekten vazgeçip yerlerine oturdular.

• Bu da benim gördüğüm ikinci oldu zaten çok sık rastlanan bir durum değil.

• Teşekkürler.

Erkekler Ne Diyor 24

• Semih'i överken dahi Galatasaray'a hakaret eden dingillerin ben*. Ulan it sürüsü önce Arena da oynanan derbilerin centilmenlik havasında geçtiğini görün. Amk sahaya 2000 kişi girmiş ilk yarıdaki maçta komplo komplo diye bağırdığınız. Fazlaymış Semih bize. Ulan Kamil Şampiyonlar liginde oynayan-oynayabilen bir Türk takımı var o da Galatasaray. Bize fazlaysa sizin adını bile ağzınıza almamanız lazım Semih'i. Seyretmeniz bile size yapılan bir lütuf. Yere göğe sığdıramayıp şimdi suratına küfrettiğiniz Fernandes s*ksin sizi ne diyim. Adam olun lan.

1|2
    0|1
  • Semih karakterli oyuncu faullerede hatta kartlarada ahım şahım itiraz falan etmez..

2|0
    0|1
  • sadece topun kendisinden çıktığını söyledi yapılması gerekeni kahramanlık saymıyorum. haksız bir golü iptal ettirse ya da penaltı pozisyonunu verdirse o zaman adamlık derim korneri herkes verdirir. kaldı ki gökhan gönül yaptığında bu kadar konuşulmadı demek ki gökhandan herkes beklemiş o hareketi bursasporlu oyuncu golü iptal ettirdi bu kadar konuşulmadı. yani bir hareket beklenmiyorsa beklenmeyen etki de yapıyormuş

1|0
    0|0
  • Semih cincon için fazla adam ariflerden emrelerden buraklardan melolardan sonra semih bu takıma hiç yakışmıyor

0|2
    0|3
    • Çok yakışıyor merak etme siz zaten Arif'in de nasıl bir oyuncu olduğunu bilmediğiniz için kendini yerlere atıyor diyordunuz ama Arif kendini hep sakatlıklardan korktuğu için yerlere atardı korkak bir futbolcu olduğunu da hiç çekinmeden söylüyor

• puhaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

• Anca gülersiniz

• Tum dunyaya örnek teşkil eden derbi mucadelesi oldu

Tebrikler

Semih Kaya

2|0
    0|1
  • yok ya gol olsaymıs yok fener macında yaparmıymıs vs vs hep kötü yanlarını düşünürler

1|0
    0|2
  • Kelimeler yetmez.

1|1
    0|1
  • O bile hakeme dayanamadi ama Aferin umarim burak ve meloya ornek olabilir

0|0
    0|0
  • bir beşiktaşlı olarak canı gönülden tebrik ederim semih'i. keşke böyle hoş görüntüleri daha sık görebilsek. gerçek futbol gerçek sportmenlik budur.

1|0
    0|0
  • helal olsun semihe burak yine atttı sahada bişeyler yaptı şu burağa biri futbolu öğretsin bizim mahalle de rıfkı diye bir çocuk vardı en ufak dokunmada faul derdi burakla akrabalığı var kesin :)

1|0
    0|1
  • Galatasaraylı olmanın ne demek olduğunu herkeze öğretti. Millet hırsızlık yolsuzluk şike mike yaparken semihin davranışı galatasaraylı olma onuru ve şerefliğinin göstergesidir.Bence türkiyedeki en iyi taraftar Galatasarayın taraftarıdır.

1|0
    0|0
  • adam gıbı adam Semıh Kaya

1|1
    0|1
  • Semih hep efendiydi zaten niye şaşırıldı ki bu kadar Semih dışında başka bir oyuncu yapsa şaşırmakta haklıydık ama Semih yapınca o yapar efendi çocuk dedim zaten direk. Keşke Melo biraz örmek alsa Semih'i maç bitiminde yapmış yine terbiyesizliğini link

1|0
    0|1
    • O pozisyonu bilmiyorum ve pek inanasımda gelmiyor.

• Bilader doğrudur elbet yalan söylücek değilsin ve söylediğine saygımda var ama benim tek gördüğüm semih var.

• ben 1 tane az buz hatırlıyorm ama pek değil

• Galatasaraylı olması zaten davranışının temelini belli ediyor Bize yakışanı yaptık

1|2
    0|1
  • Cüneyt çakırın taraflı yönetimine Semih bile dayanamadı

0|0
    1|2
  • Örnek bir hareket ama büyütülcek kadar değil.. sadece karakterini gösterdi

1|1
    0|0
  • türkiyede kalan sayılı oyunculardan.

1|0
    0|0
  • Adam Gibi adam Semih Kaya Melo o pozisyonda olsaydi aut derdide semihe helal olsun

2|0
    0|1
  • yapılması gerekeni yaptı zaten abartıcak bişey yok.

1|0
    0|0
  • Reklam kokan hareketler.

0|0
    1|2
  • Atiba değil Olcay

Profesyonel bir futbolcu için fazla centilmen, fazla delikanlı.

1|0
    0|1
  • Cincondan da ara sıra adam cıkıyorrrrr

0|1
    2|0
  • 6alatasaray mağlupken de tereddüt etmeden aynısını yapsın.

0|0
    1|0
  • Ben profil resmine takıldım, ne zaman sarıldı Biliç bu lavuğa

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 4

• Karakterine hayran kalınası bir adam . Bu hareketiyle gönüllerde oturduğu tahta ne kadar yakışır olduğunu bir kez daha gösterdi . Böyle bir adam ancak bizim gibi bir kulübe yakışır zaten .

Bkz : Emre Belözoğlu der susarım :)

1|0
    0|1
  • kesinlikle katılıyorum çok iyi bir aile terbiyesi almış. ayrıca açıklamalarındada o korner gol de olabilirdi yani beraberlik golü. ama haksız bir galibiyetten daha iyi olurdu.

2|0
    0|2
  • adamın dibi semih kaya

2|0
    0|2
  • Kendisine yakışanı yaptı.

2|1
    1|1
Yükleniyor...