Burak Yılmaz Ne Zaman Gidecek Galatasaray´dan?

Drogba ve Sneijder maçta Buraka büyük tepki gösterdi taraftarda Burakı ıslıkladı sizce Burak bencil bir oyuncu değilmi?Bence artık göndermeliyiz

0|0
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• Burak bugün 4 kez offside ye yakalandı bunların 2 si ofside değildi ki zaten bunu yorumcu markus merk te söyledi

Sen bana Buragın yaptığı hücum presin yarısını yapabilen bir yerli forvet söyle önce,sonra sor Burak ne zaman gidecek diye

eee fenevli olupta Burağın performansından korkan biri olsaydım belki bende böyle gizliden soru sorup,Burağı hedef tahtasına çıkartmaya çalışırdım.

Not= Burak bugün bir pozisyonda sniejdere pas vermeyip şut çekerek hata yaptı,ama bunun bin beterini Antalya maçında Drogba bile yaptı,solundaki sniejdere pas verse 0-2 öne geçecektik ve maç belkide farka gidecekti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bacım forvet oyuncunun iki önemli özelliği vardır:

1- bencil olacak, golcü çünkü

2- kaleyi görünce vuracak cesareti olacak, işi o.

Ha diğer herşey burak'ın sevimsizliğinden kaynaklı. O konuda bişey demiyorum.

0|1
    0|0
  • Yabancı sınırlaması olduğunu düşürsek şu an kadromuzdaki tüm yerli oyuncularımız değerli bizim için sezon sonunda zaten First Class bir forvet oyuncusu alınacak.

0|1
    0|0
  • hakan şükürde bencildi esasen her golcü bencildir... golcülerin yapısıdır bu, golcüler ve forvetleri birbirine karıştırmamak gerekir. burak gitse yerine oynayacak forvetimiz bile yokken bunu sormak hata olur. ontivero geleceği bellisiz durumda şu anda. gelecek belli olsun ona göre değerlendirilir. ama bugün burak türkiyede yedeği olmayan bir oyuncudur.

0|0
    0|1
  • Burakı suçluyolar ama Burak kadar pozisyona giren bir adam var mısorun beleş vs gibi işler değil adamdaki bitmek bilmeyen enerji mesela Burak gitse nolucak defansın arkasına Drogbamı koşucak 35 yaşında kim ne derse desin eskidende bu kadar ilerde topla buluşan oyuncu yoktu Burağın farklı bir tarzı var kaçırsada o girdiği pozisyonlara başka bir forvet giremez nerde ne zaman olucağını çok iyi seziyor

0|0
    0|0
  • Adamı aşırı bencil hale getiren teknik direktör. Türkiye'nin en iyi forvet oyuncusu olduğu aşikar. Yeter ki kullanmayı bilsinler. Zaten böyle giderse Burak kendi gidecek. Burak gibi bir forvete sahip çıkılması gerektiğini düşünüyorum hem GS için hem Türk futbolu için.

0|0
    0|0
  • Gol atıyor iyi güzel. Gitmesini istemem ama aşırı bencil. Adam şut çekmek dışında pek bi'şey yapamıyor. Allah var buldumu da atıyor.

0|0
    0|0
  • Bencil oyuncu ve bugün maçın en kötüsüydü gitse daha iyi olur ama kalsada faydalı olur.

0|0
    0|0
  • Burak sadece kendini düşünen biri.

0|0
    0|0
  • para ederken satacaklardı

0|0
    0|0
  • O beğenmediğin futbolcu bizi geçen sene şampiyonlar ligin' de mükemmel yerlere götürdü. Son maçımıza kadar gol krallığında Cristiano Ronaldo ile yarıştı o adam!

0|1
    0|1
  • birde tepki gösteriyor haklı değilsin bari sus lan orta drogba ve sneijder boşta

0|1
    0|0
  • ğ diye bişey var belirtmek istedim. Burak bence beceriksiz bir oyuncu. Gol atiyorsa sebel hedef oyuncu olmasidir.

0|0
    0|0
  • galatasaray lılara sorarsan burak sowdan daha iyimiş onlara sorsan sabrimi daha iyi sowmu diye yine sabri derler çünkü o formayı giymesi önemli onlar için :)))))

0|0
    0|0
  • Yav saçma sapan konuşmayın. Golcü dediğin bencil olur, kaçırır. Islıklamanın manası yok. Gidecek de yerine kim gelecek arkadaş? Türkiye'nin en iyi forveti bu adam. Milli takım futbolcusu. Rica ediyorum futboldan anlamayan, futbol konuşmasın.

0|0
    0|0
  • Chelsea istediginde bir sokamadik şu herifi onlara yaa ! Bi satamadik gitti lanet gitsin

0|0
    0|0
  • Zamanında o adam nasıl gol kralı oldu hala şaşırıyorum

0|0
    0|0
  • bURAK OYUNCU MU?

0|0
    0|0
  • ibrahimovic gelse keşkeee :D

0|0
    0|0
  • başka adam mı var .

0|0
    0|0
  • kimse almıyor ki gönderelim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne demek ıslıkladı ya? Bir tarafınızdan uydurmayın maç esnasında ikisi de pas istiyor haliyle e getiremeyen olunca da isyan etmeleri normal Burak kötü bir oyuncu değil onu göndermek için çok erken

0|0
    0|0
  • evet bencil olduğunu kabul ediyorum ama bize yararıda var trabzonspora attığı 2 gol galibiyeti getirdi mesela

0|0
    0|0
  • o değilde hep ofsiye yakalaniy yiter

0|1
    0|0
Yükleniyor...