Derbinin sadece özetini izledim ve...

kendi evimizde oynamamıza rağmen beşiktaşın bizden daha çok pozisyonu var.golü de zaten penaltıdan attık.chelsesa maçı öncesi bu maç pek de hoşuma gitmedi.

acaba sadece özet izlediğim için yanlış düşünüyor olabilir miyim?siz ne düşünüyosunuz

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu akşam Dany´e satılmış muammelesi yapan insanlara soruyorum madem Dany satılmış neden Sneijder ve Selçuk´un şutlarında kendisini topun üzerine atıp gole engel oldu?Beşiktaşlılar bir günah keçisi Dany´i seçmişler mağlubiyet bahanesi bulmuşlar,futbolcularımızın kafası Chelsea maçındaydı 3 oyuncu dışında iyi oynayan bir oyuncumuz yoktu

1|2
    1|1
    • peki iyi oynayan 3 oyuncumuz hangisiydi?

maçı izleyemedim.arkadaşımı kırmamak adına saçma bir tiyatroya gittim de :(

• Rica ederim Telles çok iyiydi defansif olarak biraz eksiklikleri var ama onları halledecektir

Kızlar Ne Diyor 3

• Benim de hoşuma gitmedi bence oyuncularımız fazla kasmadı Chelsea maçında işi daha ciddiye alacaklardır eminim iyi işler çıkaracağız

0|0
    0|0
  • yoo özetiyle alakası yok . bulunulan gol pozisyonlarınıda muslera kurtardı zaten. bence de süper bir maç değildi ama yinede yendik ona bakın :D

0|0
    0|0
  • benimde hoşuma gitmedi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Düşüncelerinizde çok haklısınız. Beşiktaş oyunda daha etkiliydi. Galatasaray kontrollü oynayarak gol bulmayı hedefledi. Bazı oyuncular berbattı. Burak Yılmaz ve Drogba gerçekten kötüydüler. Telles Antalya maçındaki gibi değildi. Sneijder ortalarda yoktu.

Beşiktaş ise bir plan dahilinde ne yaptığını bilen ve bu yönde ataklar geliştiren takımdı.

Galatasaray için umut verici olan durum, kötü oynarken bile kazanabilmesi. Rakibin baskısı ve saldırgan oyununa rağmen maçı kazandı.

Bu taktik Chelsea'ye karşı tutar mı ? Bundan hiç emin değilim. Chelsea ile Beşiktaş farklı takımlar ama Galatasaray'ın avrupa macerasında bambaşka performanslar sergilediğini unutmamak gerek.

0|1
    0|0
  • Doğru düşünüyorsun Galatasaray iyi oynamadan aptal bir penaltı yüzünden kazandı. Muslera olmasa maçın gidişatı çok farklı olabilirdi.

0|0
    0|0
  • Chelsea maçı var. Riske girmeye gerek yoktu. Topu Beşiktaşa verdik ama değerlendiremediler.

0|0
    0|0
  • 4 gün sonra chelsea maçı var adamlar nasıl konsantre olsun?

sen 3 kupada gidiyorsun bazen haftada 3 maç ediyorsun adamlar her hafta 1 maç..

0|0
    0|0
Yükleniyor...