Galatasaray Beşiktaş maçı yorumları neler?

Bir galatarasay li olarak sonuctan memnunum siz ne dusuyorsunuz :) bu sene kim sampiyon olur

0|0
7|22

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Galatasaraylıyım. Seyrettiğim en kısır en zevksiz derbilerden biriydi. Sadece altını çizebileceğim tekşey var...

Galatasarayın evinde yapılan derbilerde taraftar 2-3 senedir diğer takımların taraftarı gibi sahaya inmiyor küfür etmiyor oyunu çirkinleştirmiyor. Buna birde Semih gibi futbolcuların adamlığı eklenince en azından pisliğe dökülmeden maç bitiyor. Ha Semihin işi değil kornere çıktığını söylemek, onu görmek hakemin işi...o ayrı.

Ha biz nerede seyrettik, beşiktaşlı galatasaraylı sadıclarla meyhanede rakı sofrası kurduk, güle güle oturduk güle güle kalktık. eeee 3 puanı da biz adık. Three point is good. o kadar.

0|1
    0|0
    • Kaptan denizciligi sececek yeni meslektas kardesinin mesajına cevap verseydin cok mutlu olacak sevgiler.

• Dediğim gibi hep bir çıkıştaki beşiktaşı çimlere gömmenin hazzı..

0|3
    1|0
  • zevksiz maçtı aslında ama pozisyon çok görünüyordu ama içleri boştu, dany beceriksizi olmasa maç 0-0 biterdi.

0|0
    0|0
  • Mutluyuz,huzurluyuz inşallah yarında fener yenilcek tamam olcak seri :)

0|1
    0|0
    • ya pek umrumda dil dany ya da besiktasın gsnin ne yaptığı ben birtek feneri takip ederim :)

• bilerek yaptı ya da yapmadı maç sonucu belli artık yapıcak birsey yok dedim gibi fenerin maçı var yarın onda benim aklım gerisi yalan :)

• teşekkürler tebrik ederim :)

• Mutluyuz güzeldi.

0|1
    0|0
  • beklenmedik bir skor değildi. bizimkilerin zaten çok büyük şevkle oynamayacağını biliyordum, ama bu kadar da sıkıcı bir maç olacağını hiç düşünmemiştim =)

0|1
    0|0
  • öyle bir takım ki GALATASARAY... buradan bir koyuyor bütün takımlar üstüne alınıyor..

0|2
    1|0
  • Hakemin her iki tarafa da haksızlık yaptığını düşünüyorum. Ama en çok bize yani Galatasaray' a yaptı. Bir çok kartlık pozisyonu es geçti. Genel olarak hakem hatalıydı.

0|1
    1|0
  • Galatasaray bir dünya kulübü Aslanlar ocağı Kuşları koruma derneği değil :)

Önemli olan 3 puandı aldık

0|2
    0|1
  • Ne zaman sıra bize gelecek

0|0
    0|0
  • saanane ya ,git börek yap sen

0|0
    3|0
  • bjk yi yense nolur antalyasporu yenememişsin sen daha 2-2 zor bela berabere kalıyorsun. bıraktım zaten gsyi Bayern München liyim ben artık.bu haftada 4 attık yine goçlarım benim yürüyün be sizi geçen atı depikleyim..

0|0
    0|0
  • Fena değildi iste

0|0
    0|0
  • Fenerede Beşiktaşada tek yetiyor Cimbomum

0|1
    0|0
  • Sampiyon su an 1. Sirada olan takim yani FENERBAHCE ama mac kesinlikle bjk hakkiydi..

2|0
    0|1
  • maçın ikinci yarıda ki hakkı beraberlikti. ben bir Gs li olarak böyle maçlarda sistemli olarak kazanmamızdan memnunum.

0|1
    0|0
  • Yendiğimize sevindim.

0|0
    0|0
  • haksız bir galibiyet aldı cincon :D

0|0
    0|0
  • beşiktaş iyi oynadı ama dany dangalağı yüzünden maçı verdik

0|0
    0|0
    • o dany dangalağı hem sneijderin hem de selçuğun füze gibi toplarının önüne atlayarak mutlak golleri kurtarmıştır ...

• Besiktasim su galatasaraya ya bir penaltidan, ya bir hakem hatasindan yenilir hep, bahtsız bedevi ya

1|0
    0|3
  • İnşallah fenerbahçem şampiyon olur <3

1|1
    0|9
  • yorumum yok fenerbahçeli yöneticimizin dediği gibi dany gsli oldu bugün :))

0|1
    0|4

Kızlar Ne Diyor 6

• Bizimle oynadığınız son 4 maçda hep hakem hatası+haksız penaltı ile galibiyet elde ettiniz. Ama sorun yok biz Beşiktaş'ı galibiyetler şampiyonluklar kupalar için değil seref haysiyet namus için sevdik. Bu lig için fazlasıyla şerefli bir takımız.

Beyoğlu yosmaları cincon.

0|0
    0|0
  • Evet memnunum skordan sonuçta şampiyonluğu elden kaybedebilirdik bu son şans gibi görülüyordu ve şansımıza galibiyet elde edip yolumuza fire vermeden devam ediyoruz önümüzde Chelsea maçı da var umarım takımım iyi şeyler yapıp 4.yıldızı takacaktır bu sezon

0|1
    0|0
  • zarzor 3 puanı aldık zorlu beşiktaş derbisinden kurtulduk şimdi geriye bir maçımız kaldı önemli oda fenerbahçe

1|1
    0|0
  • galatasaray bedava 3 puan aldı :)

0|0
    0|1
  • Duragan bir macti ya bence cok hareketli degildi ama gozime ilisen oyuncularin centilmen olmasiydi. Son zamanlarda gormemistim bu kadar. Ve macin sonucu tabi kicok guzel

0|0
    0|0
  • Nötrünüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...