Bi ilişkiye başlamadan önce neler düşünürsünüz?

karşınızdaki kişiyi tanıyorsunuz. arkadaş olarak belkide flört durumu var ama adı konulmuş bişey yok. bir adım atacaksınız ama öncesinde bişey düşünürmüsünüz? mesela ben çok kıskancım. karşı tarafında bir çok erkek arkadası var. bu sorun olabilir. bazen konuşmalarına dikkat etmiyor. çok ilgisiz birisi. acaba anlaşamazmıyız. ama onu kaybetmekte istemem. hiç başlamasakmı. fakat başkası oldumu kıskanırım. oluru ya da olmazı düşünürken nelere dikkat etmeli.

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Eğer bir insanı seviyorsan ve bir ilişkide sevgi tek başına yetmiyor söyliyim oncelikle birbirinize olan güven sonsuz olmalı diye düşünüyorum ve benim için saygı da çok önemli eğer bir ilişkin olursa o kızın ya da aranzdaki saygı çok çok çok önemli. Şimdiden mutluluklar dilerim size

0|1
    0|0
    • alttaki cevaba verdigim yorumda bişey belirtmişim. sen yazmadan önce. ilk önce onu oku sonra kendine mutluluklar dile :)

• cocuk kandir ...

• Ne saçmalıyosn sen

Kızlar Ne Diyor 1

• önce sevginden emin ol bence onun için neleri değiştirebilirsin kendinden ama diyorsanki sevgiden önce ben kıskancım çekemem arkadaş filan anlamam hiç başlama bence üzme tatlı canını:)

0|1
    0|0
    • soruyu genel sorup örnek vermek istemiştim ama kendimle alakalı gibi olmus galiba :) gizli sorayım bari

• biraz öyle oldu yani neyse başına gelirse ona göre davranırsın:)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...