Unutmanın bir yolu yok mudur?

çok bağlandım. fazlasıyla bağlandım.

yani o kadar çok bağlanmışım ki 3 aylık sevgili olmamıza rağmen onun elini tutamadım. tamam biliyorum bir kız sevgi ister ilgi ister ama elim gitmedi bir türlü. sonunda ayrıldı tabi doğal olarak . nedeni açık ; elimi bile tutmadın ... hani insan çok sevdiği şeye kıyamaz , kırılıp üzülmesini istemez ya hani bilmiyorum belki bu yüzdendir bu durum.

eski kafalıyım ve bu hiç iyi değil. çok geç gelmişim dediğim bile oluyor . sağolsun bu konu hakkında Fuzuli'nin şiirleri ve İskender Pala'nın hikayeleri çok dokundu bana. ayrılalı 4 sene oldu ama hala unutamadım. bu konu hakkında sayfalar dolusu şey yazabilirim.

asıl soru unutmak. unutmanın bir yolu yokmu. alışırsın doğru. ama unutmak istiyorum .

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Unutmak diye bir şey yok. Asla unutulmaz. Sevdiğiniz ama yitirdiğiniz şeyleri kalbinize gömmeyi öğreneceksiniz. Tıpkı kaybettiğimiz akrabalarımız ve sevdiklerimiz gibi. Kalbinizde onlara bir yer verecek ve sonra o bölgeyi bastıracaksınız. O kişi sizinle sonsuza dek birlikte olacak ama kalbinizde form değiştirecek ve sizin bir parçanız olarak kalacak.

Yüzleşin kendinizle. Görün yaptığınız hataları, anlayın onun gidişinin sebeplerini. Ne zaman ki özümsersiniz o zaman hazır olursunuz tekrar kanatlanmaya.

Gelelim kızarkadaşınızın söylediğine. Onu kirletmemek adına elini bile tutmamışsınız. Neden hislerinize ve isteklerinize gem vuruyorsunuz. Kalbinizden, ruhunuzdan duygular akarken ona yaklaşmak, onu arzulamak suç mu ? İnsanlar birbirlerine yakınlaştıkça bağlanırlar. Kelimeler sözcükler, bakışlar çok önemlidir ama bir kadına sevginizi her şekilde göstermelisiniz. Bazen bir öpücük olur bazen ruhunuzdan kopan 2 mısra şiir.

Eski kızarkadaşınıza güvenin ve bundan sonra duygularınızı göstermekten çekinmeyin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• dokunsan suç dokunmasan suçç sıkma canını ama unutmak zor..4 senedir unutamıyorsund emek.. vay be

0|1
    0|0
  • 4 sene geçmiş hala ne aşkından bhsediosn melankolik haller var snde

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• kişiliğin çok iyi :=)

0|1
    0|0
  • vardır ama henüz bulunamadı

0|1
    0|0