Galatasaray-Chelsea maçı ne olur?

Bu Galatasaray Beşiktaş maçındaki gibi oynarsa, şansı ne olur sizce? Galatasaray bu maçı 0 poziyonla kazanmıştır, Sizce yine rolantide oynayarak Chelsea karşısında şansı olur mu?

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Emin olun bu maçtaki gibi oynamayacağız Chelsea karşısında oyuncular zaman zaman maç seçiyor ve biz bugüne kadar oynadığımız hiç bir CL maçında ruhsuz oynamadık çok güzel oynadık eminin taraftarımızla birlikte arena'da Chelsea'ya karşı çok iyi bir sonuç alacağız

0|0
    0|0
  • Fark yemesi muhtemel

0|0
    0|0
  • Galatasaray bu maçı 0 pozisyonla kazanmıştır'dan sonrasını okumadım.

Ya bilgisizsin ya da kör

0|0
    0|0
    • 90 dakika maçı izledim hatta 111 dakika :) bana bir tane gs nin göremediğimiz pozisonunu söylede öğrenelim,

• Maçın ilk yarısında Galatasaray'ın ilk tehlikeli şutu.

• komik cevap :) maçın özetlerini tekrar izlemeni öneririm canım.

• avrupa maçlarımızın havası başka olur yeneriz inşallah

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bursa ve Eskişehir maçındaki gibi ileride pres bile yapmadık futbolcular bu maçı nasıl olsa kazanırız havasında oynadılar Galatasaray Chelsea maçında böyle oynamaz Semih,Telles,ve Muslera dışındada iyi oynayan oyuncumuz yoktu bu üç oyuncuda Beşiktaşa yetti zaten

0|1
    0|1
  • şampiyonlar liginde farklı oynuyoruz örnekleri var bir sürü.. biz kazanırız siz çatlarsınız olacak bu..

1|1
    1|0
  • O gün dizi filan var mı aynı saatte? Malum bazıları izlemek isteyecek

0|0
    0|0
  • Chelsea alır <3

0|0
    1|1
  • chelsea darma duman eder

0|0
    1|1
  • Galatasaray iki haftadır oynadığı berbat futbolu oynarsa Chelsea çok rahat eler.

0|0
    0|0
  • avrupa maçlarında farklı bir Galatasaray var juventusu Arenaya gömerekte gösterdik

0|0
    0|0
  • Alır Aslanım fark yer diyenlere de kapak yapar inş da o kemçuk ağızlarını açmazlar

1|0
    0|0
  • evde 1-0 a oynayabilir gs. bende 1-0 1-1 ya da 2-1 olabilir diyorum maç için.

0|0
    0|0
  • adam gibi oynayacak kazanıcak ben bir fenerli olarak inanıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...