Dany saçma sapan penaltı ile görevini iyi yaptı mı ?

Dany saçma sapan penaltı ile görevini iyi yaptı mı ?

• Evet elinden gelenin en iyisiydi
    0% (0)36% (5)25% (5)Oy Ver
  • Hayır bir art niyet yok
    100% (6)64% (9)75% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
11|16

En İyi Erkek Görüşü

• Dany besiktas' a gittiginde aciklama yapti cok calisip 6alatasaraya geri donecegim demisti adam sozunu tuttu :-)

0|3
    2|3

Kızlar Ne Diyor 11

• Ne yani şimdi de şikeci mi diyorsunuz? Kusura bakma ama daha Dany'nin nasıl bir oyuncu olduğunu bilmeden konuşmak tabi kolay Dany demek risk demektir biz neden gönderdik sanıyorsunuz? Bize laf çarpıtacağınıza teknik adamınıza ve Önder Özen'e çarpıtın bence Dany'i isteyen onlardı

0|1
    0|1
    • Penaltı yaptırırsın yaptırmazsın sorun o değil hani ufak bir zamanlama hatan olur penaltı olur eywallah gerçekten bişe demeyiz..Ama bu karaktersizin yaptığı direk yüzde yüz penaltı olacak hareket isteyerek bilerekte kayıyo..Hani dediğime inanmıosan aç pozisyonu tekrar tekrar izle...sonrada bana aynı şekilde bir penaltısı varsa linkini koy bende izliyim diyimki tamam doğru disoun bu adam hep yapıomuş...ama öyle bir penaltı yaptırma şekli yok dünyada

• İzledim zaten tam bir zamanlama hatası Bilic'te öyle dedi

• galatasaraydan futbolcu alırsan olacağı budur

0|2
    2|2
    • aynen vala en baştann yanlışı yaptılar

• zaten dany bide gelir geldiğinde ilk sözü..burada iyi oynayıp gs ye geri dönmeyi hedefliorum du :)

• görevini yaptı işte klasik galatasaray taktikleri :)

• gayette artniyetli

0|2
    0|1

0|1
    0|0
  • Ben Dany'yi bizdeyken beğeniyordum ve içinde bir art niyet olduğuna kesinlikle inanmıyorum.

Yenilgide sürekli bahane aramayın.

Yenilginin bahanesi olmaz.

0|2
    0|1
    • Yaptırdığı penaltı tamamen saçma sapan direk oyuncunun ayağına yani direk penaltı yaptırmaya yönelik bir hareket..insanın içinde şüphe kalıo ister istemez

• aynen oda var zaten adamın gözünde sorun var

• Yaw bize gore sike onlara gore 6S maci hakkiyla aldi ise bak ya...

• B: Hayır bir art niyet yok GS'deyken de sürekli penaltı kazandırıyordu rakip takımlara..

0|1
    0|1
  • Yapmış, o adamı alanın aklına şaşayım.

0|1
    0|1
  • dany galatasaraydada aynı hataları yapardı

0|1
    0|1

0|0
    0|0
  • Kiralık katil ..

Bizden gittikten sonra Antep maçında fena oynamamıştı ..

Benzer hataları hep yaptı bu dengesiz ..

0|0
    0|0
  • B: Hayır bir art niyet yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Danny eski takımına karşı olan borcunu ödemiş oldu..

0|3
    0|3
  • Danny nin mk, küfür lugatım genişledi bu akşam onun yüzünden

0|3
    0|1
  • Bizmi dedik Beşiktaşa gelin bizim gözden çıkardığımız Dany´i alın ve bizim maçtada oynatın diye?Adamlar kendi isteğiyle gelip aldılar ve Biliç´te bu maçta onu oynattı

Kendi düşen ağlamaz

0|2
    0|1
  • Ayagindan geleni yapti

0|0
    0|0
  • Dany tanımadığınız çok belli daha bu başlangıç daha çok böle penaltı gereksiz yerlerde faul yaptırıcak :) GS deykende daha beterlerini yapıyodu yenilgiye bahane aramayın GS çok kötü oynadı o ayrı..

0|0
    0|0
    • hangi maçta var mesela böyle penaltıları bende izliyim ozaman hak verrim belki...çünkü yaptığı hareketi direk adamın ayağına kaymak yani yüzde yüz peantı olacak pozisyon..o yüzden insan şüphelenio

• Dany 3-4 maçtır beşiktaşın defansında en iyi oynayan oyuncu. Yerden yere vuracağınıza gidin o serdar' a Motta' ya oyun ve kademe anlayışı öğretin. Adam hata yaptı diye işi şikeye vurmayın

0|1
    0|0
    • öyle bir hata yok yani direk bodoslama bilerek isteyerek adamın ayağına kayıyo..hata olsa eyw.demesinide iyi biliriz.. ama pozisyonu izlersen direk adamın dengesini bozacak şekilde kayıyo bu hata değil

• Bu dany' in değil veyselin tecrübesi. İyice bakarsan veysel topu ve vucudunu iyi kullanıyor dany değilde başkası da olsa aynı şekilde olurdu.

• Yaa millet neyi saçmalıyor anlamıyorum adam bizde hazırlık maçında 2 penaltı bir kırmızı kart yedi bu adamı alanlarda suç neyi konusuyor millet anlamıyorm.

0|0
    0|0
  • dostum onu bjk ye kiraladılar zaten bunun içindi :)))

0|2
    1|2
  • gsden gelmıs bir futbolcudan baska ne beklenebılırkı

0|2
    0|3
    • kardeşim o bir macta 5 dakıkada 2 penaltı yapan adam (: 4 ayda 5 6 penaltı yaptı macta herhangi bir şike yok bence dany iyi bir transfer

• haklısın abi normaldede böyleydi

macıda ızlemedım ızleyınce daha ıyı anlayabılırım abi :)

• sanki dany olmaza 5-0 kazanacaktilar her mac ayni nedense hep magdur bjk oluyor ağlamayın bu kadar korkunun ecele faydası yok

0|1
    0|1
    • hiç olmazsa 0-0 biterdi :D ağladımızdan falan değilde isterse 10-0 yenilek ama böyle bir penaltı olması işin içinde

• çok cidiym

• fena oynamadı maçta bir hatası yoktu ama yaptırdğı peanltı direk adamın ayağına kaydı..hani bu kadar salak bir oyuncu olamaz dedirten cinsten peantı o yüzden bir şüphe kalıo...Ama dediğin doğru teknik ve hızlı bir oyuncu

• orada kaymasa gol olsa pozisyonun suçunu da adama atardınız. her maça bir bahaneniz var dimi

0|0
    1|2
  • hee Gs dediki biz bjk yi yenemeyiz seni onlara kiralayalım sende penaltı yaptır ve bizde 90 dakika defans yapıp maçı alalım dedi. ve bunu bjk ye kiralarken de bjk kulüp başkanına söylediler bjkliler de kabul ettiler ve biz de dany i kiraladık size.

0|1
    0|0

0|0
    0|0
  • iyi kakaladık hee 8taş'a :)

0|1
    0|0
  • B: Hayır bir art niyet yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...