Kendinizi benim yerime koyar mısınız? Siz nasıl davranırsınız?

Elimizde bir tane sizi sevmedigini ve sevemeyecegini soyleyen 4 aylik sevgiliniz, üzülüp ağlayan terkedilen bir siz ve sirf sizi üzmemek icin devam eden, yazan soran arada arayan buluşan ve tekrar sevgilin olan erkek var. Sizce ona tekrar kendinizi sevdirebilir misiniz? Sevmesi icin ne yaparsınız? Nasıl davranırsınız? Ve en onemli soru; sevemeyecegini soyleyip sevme olasılığı var mıdır? Kendinizi benim yerime koyup cevaplamaniz icin boyle sordum. Tesekkurler simdiden

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• sevme olasılığı vardır ama aynı kişiyi değil onun için kendini değiştirir misin asıl soru bu bence

0|0
    0|0
    • Beni sevme olasiligi yok yani. O degismemi istemiyor ki, degismemi gerektirecek bir sey yok

• Tesekkur ederim yorum icin

• rica ederim

Erkekler Ne Diyor 1

• hırs yapıp da öyle söylemiş olabilir,ayrılıklar da bazen gerçekten öyle hissetmesek de işte karşıdakini incitmek için böyle şeyler söylüyoruz veya kendimizi acındırıyoruz

0|0
    0|0
    • Ama neden incitmek istesin ki... Hic bir sorun yokken:/

• Cidden mi ne guzel mutluluklar size:)

• teşekkür ettim,ettik :-)

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevemeyecegını soyleyıp sevme olasılıgı ;

degısık ;

0|0
    0|0

• Sevmiyorum dıyorsa sevmez ötesi berisi yok bunun.

0|0
    0|0
  • Ya Ben de ayni sorunla karsilastim, 9 aydir ayriyiz ayni yazdigin seyleri bende yasadim mesaj attip tekrar denesek demeyi istiyorum ama bilmiom siz ne zamandir ayrisiniz

0|0
    0|0
    • 16 gun oldu bizim. Yani ayri degiliz ama 16 gun once soyledi bunlari bana

Yükleniyor...