Top oynamadan başarı bu mudur ?

Evet ayagımıza top değmeden 4 büyüklerden birine bu derece koymak bir başarı mı ?

Ahahaha soru mu bu tabiki başarı <3

Güncellemeler:
Tolga'dan sonra Cenk de sakatlanınca; Semih Beşiktaş'ın kalecisi olmaya karar verdi. Adamsın Semih.

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 11

• Futbolcuların kafası Chelsea maçındaydı bu maçtan 3 puan almak önemliydi penaltı olmasa bile Galatasaray bu maçı kazanırdı

0|1
    1|0
    • Selçuk melo kart görcem diye 3.5 du tüm macta

• Bir tane hatalı transferle Fikret Ormanı kötüleyecek değilim her takım hatalı transferler yapabilir. Galatasaray yönetimide hatalı transferler yapıyor o zaman onlarda iyi değil. Ben icraatlarına bakarım stat yokken mali durumumuz diğer iki kulüpten çok daha aşağıda olmasına rağmen şampiyonluk yarışının içindeyiz takımda iyi futbol oynuyor. Muslera ilk yarı çok iyi müdahaleler yaptı ikinci yarıda karşı karşıya bir pozisyonu kurtardı. Kötü oynasak pozisyona giremesek neyse. Ben memnunum takımdan.

• kızıcam artık yazmayın ya

• Oyuncunuz maçı hediye etti işte size maçın özeti bu.

2|0
    1|4
    • Kontrollü oynadık dikkat edersen Galatasaray Bursa ve Eskişehir maçında olduğu gibi ilerde pres yapmadı Beşiktaşın en önemli avantajı Galatasarayın çarşamba günü oynayacağı Chelsea maçının olmasıydı ve futbolcularımızın kafası Chelsea maçındaydı Burak,Drogba,Sneijder kendi seviyelerinin çok altında oynadılar

• Valla biz Danyi alın bizim maçta oynatın diye Beşiktaşa yalvarmadık kendileri gelip aldılar Bilicte bu maçta oynattı sizi sadece buradada yenmedik Olimpiyattada yendik Galatasaray penaltıyı olmasa bile bu maçı kazanırdı ve sonuç olarakta Galatasaray Beşiktaşı yendi

• Ben 1-2 Ay öncesine kadar Fikret Orman ve yönetimini eleştirirken sen bana karşı çıkmıştın ama bugün görüyoruzki ben burada haklı çıktım eğer biz kötü oynayıp sizde bize gol atamadıysaınız sizin takımınızdada sorunlar var demektir şu bir gerçekki Arenada Galatasaray hep kazanıyor

• DAmat

lauabaliligi sevmem

ciddiyeti severim

disipline hayranım.

0|1
    0|0
  • Aga koydukmuda hep 90 dakikadan fazla koyuyoruz bu beşiktaşa anlamadım gitti :)

0|0
    0|0
    • dany olmasaydı maç 0-0 bitecekti eski oyuncunuz sayesinde kazandınız :)

• chelsea maçında dany olmayacak ama o maçı bu oyunla yenemezsiniz :)

• Bana hikaye anlatma Chelsea sizi perişan edecek :)

• Evet asılmadık maça bu üzdü beni ama bizimkilerde merhamet var Bursa maçı gibi olsa ne olacaktı Bjk istifalar geçidi olurdu Teşekkür etmeleri gerekir bize

0|1
    0|0
  • ruzgar eken firtina bicer

0|0
    0|0
  • beşiktaşlılar şimdi ikilemde kalmıştır. hakem maçı katletti veya dany maçı hediye etti bahaneleri var önlerinde. dany bahanesini kullanmamalarını öneririm zaten şike takımısınız bide şikeci adam aldık oynattık demeyin bari. :)

0|0
    1|1
    • bahane yok mal adam gs ile iki maçda attığınız gollere bak biri serdarın mallığı diğeri velinin mallığı burakın kahpeliği eli ile aldı öbürüde sizin eski malınızın mallığı adam gibi top oynamayı bilmiyorsunuz abuk subuk gol atıyorsunuz birde konuşuyorsunuz yüzssümüsünüz lan siz

• soruya koymak demiyelimde yenebilmek diyelim yendiniz için tebrik ediyorum.ama şampiyon FENER bugün ikincilik için iyi iş çıkardınız :)))

0|0
    0|0
    • ahaha yürü ordan önce elazıg macını al sen :D

• iNŞALLAH Kardeş beraberlik bile yeter içimden gecen skor 1-1 zaten arenada gömeriz onlara

• arenada yenelimde ingilterede çok zor olucak.

• aynen temiz bir galibiyet darısı beşiktaş maçına

0|0
    0|0
  • Dany : Mişyin komplete dfsdfasfds Şaka bir yana güzel maçtı danyi iyi kakaladık :D

0|0
    0|0
  • Koymak çok kaba olmuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...