Selçuk penaltı kullanacağı sırada galatasaray taraftarları tolganın gözüne lazer tuttular nasıl taraftar bunla

penaltıda tolganın gözüne lazer tuttuldu ve tolga lazerle sakatlandı ultra aslan taraftar grubu hakkında ne düşünüyorsunuz

Güncellemeler:
baksen neler yapmışlar

0|0
621

En İyi Erkek Görüşü

• biz FENERBAHÇA taraftarına hakemleri etki altında bırakıyorsunuz diyorlar en azından biz hakeme ve oyuncularımıza baskı yapıyoruz ama sahanın içine lazer tutmuyoruz.FENERBAHÇE taraftarına laf atıcak birinin önce kendi taraftarlarına bakmaları gerek aramızdaki fark çok ortada :))))

0|4
    2|4
    • :) neyse hayırlı geceler :)

• sağol :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 20

• lazerle sakatlanmayı ilk kez duydum

2|3
    0|1
  • kulüp ceza almaz bile

0|0
    0|0
  • oooo mac bitti yendik bir sürü bahane halam sakallı olmasaydı amcam olurdu

0|0
    0|0
  • Bunu ilk yapan beşiktaş boş boş konuşmayın tek bu maçta mı oldu sanıyorsunuz bu . ?

0|0
    0|0
    • kombinesi iptal edildi ve maçlara 6 ay girememe ve 500 lira ceza aldı.

• anladım :)

• saolasın sanada hayırlı geceler :))

• lig tv gösterdi lazer tutanları tek tek

0|0
    0|0
  • rekor yapalım diye atatürk olimpiyat sıtadında toplanan bjk taraftarı da sahaya girme rekoru kırdı ya bu nasıl taraftar?

1|1
    0|0
  • bayernin stadındada oluyor birçok stadda da oluyor bu ilk kez mi gördünüz?geçen sene musleraya fb taraftarı tuttu

silin gözünüzün yaşını ağlayacaksanız oynamayalım :)

0|0
    0|0
  • her taraftarın içinde vardır böyle gruplar Galatasaraya veya UltrAslana bağlamayın

0|1
    0|0
  • Bir de fenerbahce sike yapiyor diyorlar...peki bu macta olanlar neydi...

0|1
    0|2
    • evet veli kavlağın yaptığı 5 faul ve sürekli top yerine adama giren bir necip vardı 6 faul yapan bunlara hep tolerans gösterildi ama ceyhun un tek hatasında sarı kart verildi. bütün kalecilerin yaptığı hatayı muslerada yaptı sarı kart verildi hala kalkmış burada fenerbahçeye şike yapılıyor diyosunuz. ulan bir penaltı verilmedi die adalet yürüyüşü yapıp millete madara oldunuz bu ligde adalet olsa şimdi adana demir sporla maç yapıyo olurdunuz. bana feneri anlatma.

• Melo yu sen adamdan saymiyorsun...tabii o kopekti onun yaptiklari neydi peki

• ne lazermiş be adamı delip geçtimi yoksa

0|1
    1|1
  • ağlayacaksanız oynamayalım

0|0
    0|0
  • mac ızlemedım

0|1
    0|0
  • Adam eğlendiğini sanıyor onun zekasıda o kadar

0|0
    0|0
  • o lazeri alacaksın o taraftara neyse

0|0
    0|1
  • Galatasaray adam mı ki taraftarı adam olsun...

0|0
    0|1
  • 3-0 siz nedn hükmen mağlup oldunuz . hadi lazer tutan adam değil pişmiş kelle gibi sırıtıyor

0|0
    0|0
  • Ona bakılırsa tartışılıcak birsürü şey var. Sonuna kadar uA ulAn!

0|0
    0|0
  • sAlak her maçda yapılıyor bu yenimi gördün hırt taraftar :)

0|1
    0|1
  • Yav he he he :)

0|1
    0|1
  • cezasız kalmaz lig tv nın goruntulediği taraftarları çarşı gurubu mutlaka bulur, o vakit ultra kedi olacaklardır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bi kişiye bakarak bütün taraftar grubuna laf söylemek neyin kafası ?

1|4
    0|2
  • arkadaş 1 taraftar lazer tutdu diye tüm GALATASARAY taraftarlarını genelleyemessin ok?

1|2
    0|1
  • Bir terbiyesizin yaptığını herkese mal edemezsin. Adam ol gizli.

1|3
    0|1
  • lazerle sakatlanılıyor muymuş. ilk kez duydum.. diğer taraftarlar kadar kimse kötü olamazz

0|1
    0|0
  • Gören de lazer tuttular diye 5 gol yedi sanar bazı şeyleri gerçekten olması gerekenden fazla abartıyorsunuz hatta ve hatta bunun konuşulacak bir yanı bile yok

0|1
    0|1
  • Kazanmak için her yol mübah nasılsa

0|0
    0|2
Yükleniyor...