Boy-tip siz çıkarmıydınız

arkadaşlar ben 21 yaşındayım boyum 165 bir erkeğe göre ortalamanın altındayım ama tip olarak 10/9 uzernde tipim var uzun zamandır fitnesle uğrasıorum gayet hoş bir vücudum var kişilik olarakda çok iyi bir insanım çoğu arkadaşın dert ortağıyım denebilir öyle kötu alıskanlığımda yok siz olsaydınız kızlar böle bı erkekle çıkarmısınız en azından denermisiniz ? esmerim

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• Bana gore cok kisa ama kizlar da genelde kisa boylu. Eminim kendine uygum hos birini bulursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Eski sevgilim tarif ettiğin gibiydi ayni boydaydik. Önemli olan kişilik

0|0
    0|0
  • olur tabi niye olmasın ki, hem sende çok uzun kızlarla takılmazsın zaten Türkiyedeki kızların boy ortalaması belli

0|0
    0|0
  • kendinden uzun biriyle olmaya nasıl bakıyosun

0|0
    0|0
    • o isterse neden olmasın

• kafana takmanı gerektiricek bir durum yok.. anlattığına göre hoş bir çocuksun. yaparsın bir kız arkadaş kendini çok rahat yani..

• ama uzun kızları daha çok tatlı buluyorum ben :)

• cıkan olur elbet hersey boy degil zaten ama ben kendi adıma boy konusunda takıntılıyım

0|0
    0|0
  • Çoook aşık olursam ancak öyle.

0|0
    0|0
  • İyi fakat ben kafama takarım. Sevgilimin benden kısa olması hoş bir görüntü olmaz.

0|0
    0|0
  • Kısa boylu erkeklere çok kaslı bir vücudun yakışmadığını düşünüyorum. Kendince eksik yönünü bu şekilde tamamladığı düşüncesi beni rahatsız ediyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 10/9 dediğine göre manken gibisin benim gibi. Resmin varsa paylaşırsan görüşümü bildirebilirim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...