MSN zamanında amele edebiyatının doruklarını yaşamış bir nesil olarak

sizin favori nickiniz neydi o zamanlar? :))

utanmayın yazın :D

0|0
42|27

En İyi Kız Görüşü

• herkesin daha ''crazy''nin anlamını bilmeden isminin başına koyup birde sayı eklediği nicki vardır.«·´`·.(`·.¸♥•♥•♥¸.·´).·´`·» ...«·´`·.(`·.¸♥•♥•♥¸.·´).·´`·»süsleri çok meşhurdu.hareketli ifadeler vardı zırt pırt yollanan.birde çıldırtmak istenen arkadaşa sürekli titreşim yollanırdı.tam bir fiyasko.

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 41

• Hatırlatma ya :((

Rapunzel , ergenlikte: eM0LeHadun , 13 yasindan sonra ismim

Sonra msni kullanmadim

12 yasındaki emo ve hatun bendim işte... hani şu kahvaltıda yumurtasını bitirmeyip dantelli beyaz corapla , orgu sacla okula gideninden

0|2
    0|2
  • SuSkUnLuĞuM AsaLeTimDeNDiR! HeR LaFa VeReCeK BiR CeVaBıM VaR! AmA BiR LaFa BaKaRıM LaF MıDıR DiYe BiR De SöyLeYeNe BaKaRıM AdAm MıDıR DiYe...!

5|1
    0|0
  • nickine söz yazıp gül koyanlar hep kro gelirdi gözüme engellerdim direk, ozamanlar rap dinlemek havalıydı böyle arsız bela felan yoktu, benim hiç değişmeyen nickim 'ben bana kendim için lazımım' sagodandı. Tabi ozamanlar Lanedly eMo felan yazanlarda vardı ağır atlattık ogünleri bee :)

1|0
    0|1
  • Ergendikk o zmn ya mudsuz pyenses di galiba :-)

0|1
    0|3
  • acayip şekilli şeyler yzaıyordu.. çinliler de bile rastlanmayacak durum isyankar17 oturum açtı :( belamız veriliyor...

0|1
    0|2
  • aşk sigaraya benzer severek başlarsın seve seve içersin ama kül düşer her şey biter... :S:D:S:S:D:S::D:S:

sEn bEnİm fArkImI fARkeTmeDiN AmA ArTıK FaRKeTseNde faRKeTMeZ ÇüNkü BeNiM FaRKımı FaRKeDeNLeR SeNdEn Çok FaRKLı...! :DSD:S:D:S::D::S

0|0
    0|1
  • devilish idi, yine okdar kötü değilmiş ya yorumlara baktım da :D tokio hotel dinlerdik onlardan gelıyodu o devilishde ay şuan çok utandım ama hakkaten :D :$

0|1
    0|1
  • Kupseker'di simdi cikiletta olduk aasjfhaj :Dd

0|2
    0|1
  • İsmimi şekilli yazardım ya da büyük küçük. Allah bizim belamızı vermiş D:

1|1
    0|2
  • Dehset-ul vahset hatun yaziyordu asdssa birinin onermesiyle yazmistim simdi hatirlayinca cok utandim :))))

0|0
    0|2
  • kayayelda06 hahaha :DD

0|1
    0|2
  • komurgozlum18

Orkideniz

Şimdi coalblack_eyes. :)

0|1
    0|2
  • senin için ağladım ama degmezsın bunu cok gec olsada anladım :D::D:D:D

0|2
    0|1
  • Laz Kızı ya da Yanlız Prenses idi :)

0|0
    0|0
  • Hayat bir sınavsa adımı yazar çıkarım :D:D

3|1
    0|1
  • hatırlamıyorum .

0|0
    0|2
  • Hayat buysa ustu klsin.

0|1
    0|1
  • Şekilli şekilli adım yazılıydı.

0|0
    0|2
  • JeLiBon. B falan şekilli ama. PoFidiqq. Bu tarz nickler sdhjfk

FzLa qurur qöte wuRuR!.s.s

adresim de gizli_guzel idi.

Bende ki ego kimsede yok o zamanlar asdfjk

0|0
    0|1
  • Her seye eyvallah ama sabrimin siniri var.

0|0
    0|1
  • Hatırlamıyorum ama benimkinin de aşağıdakilerden farkı yoktur :(

0|1
    0|1
  • Hahah cevaplar çok komik yaaa ayy ne günlermiş :))

Benim de hatırladığım 2 tane var biri seni kalemle kağıda değil kanımla kalbime yazarım. bu favorimdi :D

Diğeri de herkesin derdi ben olmuşum demek ki zamanında fena koymuşum. Bu ne yaaaa :D

0|1
    0|1
  • Favori nick değilde ...

O dinlediği şarkıyı gösteripte, millete dinlediğimiz şarkı ile trip atmalarımızı , ruh halimizi yansıtma çabalarımızı napıcaz biz ya :)

0|0
    0|1
  • Simli Oje

0|0
    0|2
  • bi arkadaştan görüp yazmıştım . kalbinde yer yoksa güzelim ben ayaktada giderim allahım ergenliğin dibine vurmuşum o zamanlar cidden :D

0|0
    0|0
  • Nickini Bile Görmek İstemiyorum Oturum Açmasan İyi Edersin Maillerim Sana Agır Mı Geldi Engelledim Seni AFFEDERSİN nickim buydu adresimde bu snLe_MudLymM

1|0
    1|1
  • msn adresimi söylesem herkes taşlar beni zaten :( 11 yaşımdayım msnim de serseri_kis_95 di :((((

nickimde "her aşk bir çiçek ismiyle başlar, bir hayvan ismiyle son bulur" :(

0|0
    0|2
    • hahahahahahahah recmedin bu kızı :))

serseri_korsan_95 diye bir hesabı vardeı kuzenimin de :)))

• Green Almond :DD

0|0
    0|1
  • msn dıyınce ergenlığım gelıor aklıma :)

0|0
    0|2
  • Giden gitmistir gittigi gun bitmistir ben gdieni degil gdien beni kaybetmistir...boyle de apaciydim o zamanlar :)

0|0
    0|1
  • Kızlar Devam
    11

Erkekler Ne Diyor 27

• sanırım 2005 de başladım bir sürü msn oldu hepsi unuttum mesela ... kralyolcu21@ sevdimde_neoldu21@ ama iki uç ay kullandım uzun bir zaman kullanmadım sonra şifreleri unuttum kayboldu tam sekiz yıl keçti yeni de başladım işte buradayim

0|0
    0|0
  • Sh4peK1d* yazardım hep "Şekil Çocuk" ahahah iletimde de; Hakedeni hayatıma haketmeyenin hayatına sokarım uliaaaayyynnn yazıyodu. :D

0|0
    0|1
  • İlk aşkıma açılıp reddi yedikten hemen sonra "Sonsuza kadar bekleyeceğim." yazmıştım.

Sonra onu rüyamda görünce gaza gelip 2-3 cümle bişey yazmıştım. İsim kısmında o yazılıydı sürekli :)

Daha sonra şu vardı mesela :

"Öyle bir yaşaki, hayat seni kıskansın. Öyle bir sevki, ölüm sana acısın. Öyle bir dost ol ki, dostun olmayan utansın!.."

Başka kalmadı aklımda . Asıl amelelik benim ilk 2 msn adresimde. divrikliuzayli-58@hotmail.com ve astronot_gs_1905@hotmail.com :D

0|0
    0|1
  • araba.hastasi@hot.. ilk messenger adresim , resmim nissan skyline gtr 34 ve ya supra nickimde Brian O'Connor idi. En kotusu benim galiba mk

0|0
    0|1
  • oyle şeylere gerek duymadım adımın bas harflerini koyuyodum :) HM

0|0
    0|1
  • Bi rocker herşeyi geride bir rocker :/

1|0
    0|2
  • "Fakir ama gurursuz" diye hatırlıyorum :)

0|0
    0|0
  • sktr.net ten açmştım ben msn sktrdediginyeremumdktraldiginkariyiban@sktr.net ti.

0|0
    0|1
  • çılgın jojuk iso .s

0|0
    0|2
  • İnsanLar hayaLLeryLe YaşaRmş Yok Abi ben aiLemLe yaşıyom.!

0|1
    0|1
  • o zamankar interneti asiller kullanıyordu şimdi köylüler dahil herkes kulalnıyor

0|0
    0|0
  • Benim favori nickim HatasızCool du :-D:-D

0|0
    0|1
  • Mr.Karizma

0|0
    0|2
  • dünya fani ölüm ani öğrenciyiz diye sevmeyelim mi yani :D

0|0
    0|1
  • Kendimden soğudum ama "gitarist boy" yazardım :)) Öl bit yani :(

0|0
    0|1
  • ozamanda besneydi :/ şu anki hotmail adresim bile besney. değişim şart. :(

0|0
    0|2
  • deli_mert_51

0|0
    0|2
  • ShapechiLd

:D :D

0|0
    0|1
  • 9852536362589N.pi o zamanlar bile orjinaldim :D

0|0
    0|2
  • msn cok kullanmadım ilkel biriyim daha yeni yeni bilgisayarı ögreniyorum.

0|0
    0|1
  • crayzfadıl06

0|0
    0|1
  • sensizlik.00

atooss.atakan

çokta ağır yaşamamışım :d

0|0
    0|2
  • Sonsuzluk anlamına gelen endless

0|0
    0|1
  • hatırlamıyorum ama şekilli şekilli yazılar vardı :/

0|0
    0|2
  • internettin hocaydı, bir forumda görmüştüm çok uzunca bir süre öyle kaldı :)

0|0
    0|2
  • THoRoNDoR dum :D

0|0
    0|2
  • :))))))):)))))))

0|0
    0|2
Yükleniyor...