Size Soğuk Davranan Birinden Hoşlanır mısınız İlgi Duyar mısınız

Kızlar size soğuk davranan bir erkekten hoşlanır mısınız bide bu erkek yeteri kadar yakışıklı olup ve vücudu kaslıysa ne düşünürsünüz

0|0
6|0

En İyi Kız Görüşü

• Soğuk davranan erkekten neden hoşlanayim ki ?

Soğuk davraniyorsa benden hoşlanmadigini düşünürüm,asla konusmam bile.

0|0
    0|0
    • ya gizemli gelmezmi benim hoşlandıgım bir kız var mesala yani nasıl anlatim çok konuşmuyoruz ama bazen tesadüfenmi bilmiyorum göz göze geliyoruz bu yuzden açtım soruyu nasıl davranim yani

• İnş olur mutlu olursunuz :) sevenler kavussun hep

Kızlar Ne Diyor 5

• Eğer sevdiysem ama beni terslerse soğuk davranırsa şahsen soğurum bir daha sevmemek üzere. Kas mas yalan önemli olan kişilik. Banane tipinden tipiyle mi sevgili oluyorum sanki. Davranışları kötüyse onu hiçbir şey kurtaramaz.

0|0
    0|0
    • terslemek felan yok. gizemli gelirmi gelmezmi bu açıdan soruyorum daha çok hoşunuza gidermi yani hoşlandıgım bir kız varda bu yuzden soruyorum

• çekici olmak için napacam esmer uzun boyluyum bide hayli vücut var

• Komik ol, çok soğuk ya da samimi olma, kendin ol işte istediğin gibi davran şöyle davranıyım falan diye sınırlama kendini doğal ol yeter

• İnadıma gidiyorsa inadına gider onu çıldırtırım. Bana kıl olmasını sağlarım ve böylelikle beni düşünmeye başlar sonrasında aşık olur. Denedim kızlar işe yarıyor.

0|0
    0|0
  • Evet de soğuk davrandığı için değil. Hatta bana hep soğuk davranıyorsa ben de bir süre sonra sıkılırım.

0|0
    0|0
    • ya gizemli gelmezmi benim hoşlandıgım bir kız var mesala yani nasıl anlatim çok konuşmuyoruz ama bazen tesadüfenmi bilmiyorum göz göze geliyoruz bu yuzden açtım soruyu nasıl davranim yani

• Gizemli gelmez. Gizemli gelmesi için daha önce beni görmemiş, tanımamış ve bana hiç bakmamış olması gerek.

• peki ben ne yapmalayım hani nasıl deyim oda bişey demiyor bende olmuyor yani nasıl yapacagımı şaşırdım bide iliişkimiz başlayacaksa uzun gitmesini istiyorum . çünkü evliliği düşünüyorum

• beni sevmeyen birini bende sevmem

0|0
    0|0
    • ya o manada değil sadece soğuk davranıyor yani olay bu ne bilim mesala sürekli senle konuşmuyor anladınmı ama konuşuyorda yani anla işte of ya :D

• zaten soğuk davranılandan hoşlanılır seni itenden küçümseyenden canını acıtandan (istisnalar hariç) kimse kendisini sevenin peşinden koşmaz aman mutlu olursunuzda sonra...

0|0
    0|0
    • bak şöyle açıklayim arada bakışıyoruz bugunde oldu ben kafamı çeviriyorum . Benden hoşlandıgını bir anlayim varya bir sevgilim olsun kolundan tutacam nikah masasına oturtacam o derece

• ben vazgeçmem hayatımda 1 kere aşık olmuşum bırakırmıyım ama kendi içimde yaşayacam bu aşkımı heralde ben ona açılamam çünkü

• işte oda açılmayacak unutup gideceksin

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...