Benim yerimde olsaydınız

Çok üzülüyorum ama elimde değil,arkadaşlarımın giyim tarzı özgürlükleri oturdukları yerlerin hepsi benden daha güzel.İğrenç bir yerde oturuyorum zaten güzel bir kıyafet giyinincede acayip tipli insanlar oluyor adam bile denmez,laf atıyolar saçma sapan konuşuyolar herzaman.yaşadığım yer yüzünden kendimi çok ezik hissediyorum,giyim şeklimdende onlar bana bişey demiyorlar ama ben kendimi çok ezik hissediyorum vede herşeyden belli oluyor,artık hiç birşeye mutlu olasım gelmiyor her gün ağlıyorum bıktım artık böyle düşünmeyi nasıl engelleyebilirim ya da siz benim yerimde olsaydınız nasıl düşünürdünüz ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• dengin ortamlarda takıl ya da çalış

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 3

• kaç yaşındasın çalışıyormusun? eğer çalışıyorsan ayrı eve çık o ortamdan uzaklaş giysilerini değiştir saçını boya kendine bak ama ilk başta ayrı bir eve çık derim

0|0
    0|0
  • Çevreni değiştiremez misin? Yani arkadaşlarını veya yaşadığın yeri? Değiştirebilirsen değiştir.

0|0
    0|0
  • Maddiyat,iki çul insanı değerli yapmaz.Karakterin insanlığın sağlamsa birde yanında özgüveni kattın mı hayat her mekanda güzeldir.Böyle şeylere fazla önem vermeyin ola ki ilerde o yüksek imkanlara sahip olursanız aynı şeyleri biraz altınızdakilere siz gösterirsiniz.İnsanlığınızı maddiyata katlettirmeyin lütfen ya.Her lüks hayatı yaşayan adam mı çoğunun içleri kof çürümüş takılma...

1|0
    0|0
Yükleniyor...