Galatasaray 1 Beşiktaş 0 ilk yarı sonucu

Bir savunma oyuncusu olan Dany'nin ceza sahası içinde kayarak çift dalmasını ve böylece penaltıya sebebiyet vermesini nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• Dany demek risk demektir bazı beyinsizler şike mike diyerek resmen saçmalıyorlardı biz Dany'i neden gönderdik sanıyorsunuz böyle kritik hataları yüzünden gönderdik işte

0|2
    0|1
    • önce çok rahatsız oldum ama sonra maçtaki pozisyonları tekrar tekrar izledim,sanırım tamamen haklısınız

• E herhalde haklıyız bize laf uçuracaklarına Önder Özen'e Bilic'e laf uçursunlar onlar değil miydi Dany'i isteyen?

• evet,dany çok çok hızlı bir stoper olduğu için, çok istemişlerdi

stoperlerde böyle atletik ve hızlı olmak,zor bulunan bir meziyettir

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse şikayet etmesin, Danny iyi bir futbolcu olsa Galatasaray onu zaten göndermezdi, üstelik böyle önemli bir rakibine

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• o veyselin ben t...larına kurban olurummm

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Pozisyon bilgisi zayıf ve sakin olamayan bir stoperin yapacağı bir hataydı, Danny bu benim dedi ve yapacağını yaptı. Bir adam ekarte olmuşsa o çalımı atan kişinin üstüne saatte 120 km hızla gidilmez. Bunu amatör futbolcular bile bilir. Maçı iinternet kalitesinden dolayı kesik kesik izliyorum tamamını izledim diyemem ama izlediğim bölümlerin çoğu dengeliydi. Burak'ın kafa vuruşu dışında net bir pozisyonu olmayan Gs'ye golü adeta ikram ettik. Şampiyonluğa oynayan bir takımın futbolcusu soğukkanlı ve sakin olmalıdır, yoksa takımın böyle zor durumlara düşer.

0|1
    0|1
  • Dany takımına maçı hediye etti işte o penaltının o kaymanın başka bir izahı yok bende bu adamı almayın diye boşuna kendini parçalamadı Beşiktaş taraftarı bir tane gerizekalı yüzünden puan alacağımız maçı kaybettik Galatasaray hiçbir şey oynamadan 3 puanı aldı.

0|1
    0|0
  • mal dany

.

0|1
    0|1
  • fenerbahçe li yöneticilerimizin dalga geçmesi kadar komik buluyorum :)))

0|0
    0|1
  • Dany'nin kalitesi belliydi zaten cimbom'dayken bileee :D :))

ama penaltı olmasaydı eğer cimbom zor gol atardı ilk yarı ;)

0|1
    0|0
  • Bedava gol

0|0
    0|0
Yükleniyor...