Nikah için gün alırken?

Nikah için gün alırken bu çok yakın bir tarihde olabilirmi? Mesala diyelim Martin 1inde gün almaya gidiyoruz Martin 5indede evlenmek istiyoruz. Ayın 1inde 4 gün sonrası için gün alınırmı? Yoksa bir kaç ay önceden gün almak daha mı mantıkli

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• Genellikle dolu oluyor diye biliyorum, ablam alırken 2 ay önceden almıştı ve o da zar zor hepsi doluydu.

1|0
    0|0
    • hmm anladim. Ben almanyada yasiyorum nisanlim türkiyede de. Ve biz eylülde nikah yapmak istiyoruz. Nisanda da türkiyeye gidecez. Bizde nisanlimla dedikki ben gelmisken nikah günüde alalim. Cünkü eylülde gittigimizde gün almak + nikah icin en fazla 3 haftamiz olcak. Buda senin dedigine göre yetmicek..

• pardon bisey daha sorabilirmiyim ablanin nikahi nerde oldu hangi sehir?

• İstanbul Kadıköy canım

• Hangi şehir ve ilçe olduğuna da bağlı biraz. Her nikah dairesi aynı yoğunlukta olmaz. Bazıları aylar sonrasına gün verebilirken, bazıları ertesi gün için bile verebilir. Bunu nikahı kıydırmak istediğiniz yere bir sorun, hangi tarihte düşündüğünüzü ve ne zaman gün almanız gerektiğini. Aylar önce alırsanız sizin için kolay olur tabii. Hayırlı olsun. Mutluluklar.

1|0
    0|0
    • istanbulda olcak... ama ben istanbulda yasamiyorum hicbi bilgim yok

• bunu söyledigin iyi oldu sagol! :)

• Siz de sağ olun :) Tekrardan mutluluklar dilerim. Her şey gönlünüzce olsun.

Yükleniyor...