En yakınınız, sırdaşınız tarafından kazıklandınız mı;?

maddi olarak sormıyorum yani kardeşim dediğiniz insan tarafından yarı yolda bırakıldınız mı bence bu hayatın en büyük kazığıdır.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Kazık yiye yiye yememeyi öğreneceksin... Mesafe bırakılmaz gençlik yıllarında ilişkilere sonra yaşın geçer ve ister istemez bir refleks olur bu sende.. O gün geldiğinde kimse sana yanlış yapamaz çünkü seni çözemez çözümleyemez (Bu dediğimde kişilik ve kararterde %100 etkilidir)

Sana tavsiyem sırlı ol seni senden başkası bilmesin.. Öz kardeşin bile!

0|0
    0|0
    • beni benden başka annem babm öz kardeşim bile bilmezdi 1 insan bilirdi o da yok artık kardeşimdi güya

• neyse hjskdfsdf

• Yediğimiz içtiğimiz ve beraber büyüdüğümüz insan bana yanlış yaptı işte o günden sonra daha kimseye güvenmedim neyse oda hakettiğini aldı.

0|0
    0|0
    • hakettiğini bulduysa ne mutlu bakalım bende o günleri görebilecekmiyim

• Ben kendim verdim hakettiğini başkasını bekleyemedim.

• kuzenim ona sevdiğim kzı anlatırdım oda bana iyilik olsun diye söylemiş benm kıza söylememe nedenim daha zamanı degildi ondandı ama o söylemiş kız benmle konuşmuyor bu nasıl iyilk anlamadım

0|0
    0|0
    • kuzenin tarafından bir de, ya en cok can yakanda yakın gördüğün kişi olmazsı bence

• sonuç her işte bir hayır vardır :)

• evet hem de hiç eklemediğim birinden..

0|0
    0|0
  • Yasamadım bu tarz bir bir kötülük..

En yakın dostum^dan kazık yemeyide kaldiramam zaten..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet sevgilimi elimden almıştı.

0|0
    0|0
  • Evet çok yakin bir zamanda oldu bu aci verici ama bir süre sonra alisiyosun yokluğuna ama hicbir zaman affetmiyorsun..

0|0
    0|0
Yükleniyor...