Bugün yine başarısız oldum

Bugün yine başarısız oldum , artık alıştım başarısız olmaya . Başarısız ola ola insanlardan tiksindim . Sosyo fobik oldum. Bu durumdan çok sıkıldım . Hiçbir şeyden zevk alamaz hale geldim. Bana bir yol gosterin . Yardıma ihtiyacım var .

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen kolay yolu seçmemişsin . Bir kere başarısız oldu mu yine devam etmişsin. O işi başarana kadar mutlu olman zor olabilir onu başarman gerek. Ama uğraştığın şey sadece seninle ilgili olabilir veya çevrenle de ilgili olabilir. Çevreden kastım başarı senin elinde değildir başkalarının sözlerine , istediklerine muhtaçsındır. Böyle bir durumsa olayı akışına bırak. Kendini yıpratma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aksini yapsanda dğeişen bişey olmıcak. şimdi bu halini sıkıntı ediyosun insan içine karışınca yediğin kazıkları sıkıntı etceksin. yalnızlık iyidir her zaman

0|0
    0|0
  • Başarısız olman sadece o konuda iyi olmadığını gösterir. İyi olduğun bir şey mutlaka vardır. İyi olduğun şeyleri yap.Seni mutlu edicektir :)

0|1
    0|0
  • ne konuda başarısızsın

0|0
    0|0
  • Neyle ilgili başarısız oldun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• link bu filmi izle çabuk.

0|0
    0|0
  • Neden düşeriz ? Yeniden kalkmak için ! Sende asla pes etmeyeceksin ve doğru kişiyi bulacaksın :) Dünya üzerinde 3 Milyar kız var biri de seni bulur elbet :D

0|0
    0|0
  • başarmak lazım ne pahasına olursa olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...