Haksizmiyim sizcee ?

Ya sabah 8 de dışarı çıktım akşam 11 gibi geldim eve . Neyse aradım bunu acayip soğuk konuşmaya başladı seside kötü geliyodu. Neyin var diyorum " yok birseyim " dedi. Konusasin yoksa kapaticam dedim tamam görüşürüz dedi . Sonra mesaj attı bana babamla tartıştım moralim bozuk sana yansittiysam Özür dilerim seni seviyorum iyi geceler " yazdı. Bende mesaj atmadim birdaha . Konusmayida düşünmüyorum tepkimi anlasin Hayır niye bana yansitiyo haksizmiyim ?

0|0
114

En İyi Kız Görüşü

• Haksizsin dibine kadar! Afedersin ama odunun önde gidenisin . Yahu insan bir arar bir nedenini doğru düzgün sorar ilgilenir üstelik kız sana mesaj atıyor sende cevap yazmiyosun bidaha öyle mi ? Kusura bakma ama çok düşüncesizsin

2|1
    0|0
    • Kız bunu terkeder, ondan sonra soru açar, ben onu çok sevdim o beni terketti, nasıl yaptı hainliği diye. öffffffff

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Derdini telefonda anlatması daha mantıklı olurmuş en azından seni uzaklaştırmazmış bazı kızlar gerçekten çok salak.

0|0
    0|0
  • morali bozukmuş işte sen onun yanında olacağını konuşmayı düşünmüyorum diyosun yetmezmiş gbi bir de neden bana yansıtıyo di,yosun bence şuan ara konuş cok haksızsın şuan yanında olman gerekli destk olman gerekli

0|0
    0|0
  • Sen delimisin ya sana yansitcak derdini seninle paylsck tabi. Ben sevgilime yansitmamaya calissam kizar bana .

0|0
    0|0
  • ulan yapmayın şunu ya erkekler ne kadar düşüncesizsiniz ya?

trip atmak nazlanmak felan kızların işidir bu devirde kızlar ofsaytı erkekler tribi biliyorlar :(

uzatma bence,bende moralim bozuk olunca böyle davranabiliyorum :)

0|0
    0|0
  • Insan sıkıntısını yakın olduğu kişiye tabiki de yansıtır. Sadece iyi şeyleri paylaşmak değil ki birliktelik.

0|0
    0|0
  • Öküzün önde gidenisin.

0|0
    0|0
  • Ergensin biliyorsun değil mi ? :) üstelik kız fazla düşünceli ve sen fazla cocuksun

0|0
    0|0
  • Uzatma bence o anda morali bozukmuş özür dilemiş seni sevdiğini söylemiş,bitmiş gitmiş işte...

0|0
    0|0
  • Yazıktır.Kız ne kadar düşünceli,kıymet bil

0|0
    0|0
  • Şaka gibisin yaa. Kendini at yaaa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Lan kamil duvara mı yansıtsın kızcağız. Morali bozukken sana yalandan gülücük mü dağıtsın yada. Morali bozuk ve seni dertleriyle boğup gark etmiyor. Daha trip peşinde paşaçayı oğlan. Büyüyün lan biraz.

5|2
    0|0
    • Helallll olsun be +111

• Vallahi ben o kızın yerinde olsam 1 dakika bile durmazdm boyle düşüncesiz b8r adamın yanında. İnsan biraz anlayisli olur kızın morali zaten bozuk üstüne sende kalkmış trip atiyosun . Hangi biriyle ugrassin kız ? . Valla okuduğum kadarıyla kiz bana çocuktan daha olgun geldi. Kız bide mesaj atmış Özür dilemis. Ah ah bu çocuk daha kadınına dusmemis :)

• Ahaha aynen yazdığı kadariyla kız banada olgun geldi :) başkası olsa şimdi çoktan dehlemisti bunu

• Eğer benim bir sıkıntım olsa ve moralim bozuk olsa yetmezmiş gibi sevgilim de üstüne trip atsa yemin ediyorum 2 saniyede "yallah" derim. Öyle insanla isim olmaz

0|0
    0|0
  • yazık bir insanı önce dinle heleki sevdiğinse sonsuza dek dinle rahatlat insanlıktır bu

0|0
    0|0
  • lan tam ''hatun boşver tribi olur erkek ile babanın arasında dicektim''nickin gözüme çarptı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...