Hamile kadının mide bulandırıcılığı...

biliyorum hastalıklı bir düşünceye sahibim. aslında hiç böyle bir şey yoktu aklımda. ama galiba hamile kalmaktanda doğurmaktanda korkuyorum. sizcede çok çirkin bir görüntüleri yok mu.. doğum yaptıktan sonra büyük ihtimalle kocalarının kendilerinden soğuıyacaklarını bile bile doğurmak.. garip.. siz ne diyosunuz?

Güncellemeler:
sarkmış memeler, bacaklarda selülit, göbekte çatlaklar, fazla kilolar,uykusuz kaldığı her halinden belli bir çift göz, genişlemiş vajina vsvs.. gerçekçi olalım beyler. kadınınız çocuk sahibi olduktan sonra onu eskisi gibi arzulamayı beklemiyorsunuz herhalde

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• sen önce annelik duygusunun nasıl olabileceği konusunu araştır ondan sonra böyle bir soru sor..annelik duygusu herseye bedel bir duygudur bence

0|0
    0|0
    • araştırılıp öğrenilcek bir durumsa işim kolay

• çocuk isteyip daha sonra da çocuk doğurmadan önceki hali geri istemek çok aptalca

bulursam her şeye rağmen beni sevecek birini evlenirimde çocukta yaparım. nerdeee

• gerçekten baba olmak isteyen bir adam asla kadınının geri halini dile bile getirmez.kadını ona en büyük hediyeyi vermiştir baş tacı etmesi gerekir..zaten kadın bebesini görünce hiçbirseyi umursamaz..seni sevecek birini istemene gelincede o sizin tercihiniz aa genelde bayanlar yanlışı seçmede oldukça tecrübelililerdir :)

• Adriana Lima'yla ölene kadar çocuksuz şekilde mutlu yaşanmayabilir belki(papaz pilav mevzusu); ama kilolu,çatlaklı bir eşle ve zıpır bir evlatla ömür daha güzel geçebilir sanki

haşırt.

2|0
    0|0
  • erkeklerde kadınla birlikte duygusal bir döneme girerler rahat ol daha sevimli bile gelirler yani ayrıca bu sana bağlı doğumdan sonra toparlamalısın

1|0
    0|0
  • benim çocuğumu doğurmuş aylarca onun sıkıntısını çekmiş kadına ben taparım taparım. sen ne diyorsun. ayrıca hamilelik sonrası vucudda olan deformasyon biraz bakım ile kolayca giderileibliyor. senin bir beğenilmeme korkun var galiba :)

0|0
    0|0
    • elbette var. kendini benim yerime koy. evlendiğin hayatını adadığın adamdan çocuk sahibi oluyosun. 9 ay taşıyosun. kahrını çekiyosun.. daha sonra herif seni beğenmemeye başlıyo. ne hissederdin

• Evlilik sadece fiziki beğenmeden ibaret değildir ama sende bunu bir düşün :)

• bana çocuk verecek kadının kölesi olurum be, ne çirkinligi ne mide bulandırıcılıgı!

1|2
    0|0
  • korkunun ecele faydası yok

0|0
    0|0
  • çocuğumun annesi > tüm kadınlar

0|0
    0|0
  • evlenmek, karımın hamile kalması.. dünyanın en tatlı varlıklarıdır hamile kadınlar. Bence çok asil ve tatlı bir durum. Umarım o günleri yaşayabilirim bir kadınla.

0|0
    0|0
  • neden soğusunlarki halhalla :)

0|0
    0|0
  • işallah bir an evvel evlenir ve hamile kalırsın:)

0|0
    0|0
  • kaide istisyaları s.kip attığında doğurursun

0|0
    0|0
  • Çok yanlış düşünüyorsun, hamilelik de annelikte kadına güzellik ve değer katar

0|0
    0|0
    • İnan et ve kemikten bir varlık değil sadece, sırf görüntüye bakılmamalı

• açık konuşayım. hiçbirinin samimiyetine inanmıyorum:)

• Senin başka sorunların var o zaman hamilelik falan değil :)

Kızlar Ne Diyor 8

• bu orumceklı fıkrı nasıl getırıyosun kı aklına...cıdden tuhafsın // evlenırkende hamılelıgımdede sonrasındada boyle bırsey ne aklıma geldı nede dusundum.

ama sana sunu soyleyebılırım kı senın ve senı seven cıdden bır adam olmadıgı gıbı hayatında,sana bebek fıkrını verecek olanda kımse olamamıs sanırım.

cunku hayatında aşık oldugun adama onun bebegını dogurmak,ustelıkte bunu sadece kendın ıcın yapmak kadar muthıs ve mucızevı bır durum yok.

kendını boyle bır fıkırle karamsarlıga soktugunu dusunuyorum ve bır an once bu fıkırlerınden uzaklas.kadın olmanın mucızelerını yasa.

bol sans..

1|0
    0|0
    • bil diye söylüyorum. kocan diri memeleri,çatlaksız göbeği ve fit bir vücudu olan kadınları düşleyip iç geçiriyo.. :)

• aklı basında olan adam saygıyla bakar kadınına.hersey vucut bılmem ne degıl kı,ayrıca her kadın bahsettıgın sekle gırmıyor.ebru şallıda anne gulben ergende ama hıc bırı senın gıbı degıl,ustelık bırı kocayı terkettı dıgerı karısını aldattı.bu yuzden senınle asla hem fıkır degılım.tekrar soyluyorum fıkırlerın fazla orumceklı.

• Karısını gerçekten seven insan karnında çocuğumu taşıyo diyip dahada sever dahada arzular onu sevgi böyle sarkmış memeyle bacakda selülitle azalmıyor. Hamile kadında allahın ona verdiği canı düşünür öncelikle onu en iyi şekilde beslemeyi onu korumayı bu tür saçmalıklarla uğraşmaz.

0|0
    0|1
  • zamanı geldiğinde ona sahip olabilmek için çok uğraşadabilirsin bu ihtimalide unutmayın...

0|0
    0|0
  • Bana da hamilelik ve çocuk çok saçma geliyo ama görüntüsünden dolayı değil.

0|0
    0|0
  • Sende kadınsın sonuçta sana hatırlatırım

0|0
    0|0
  • sen kalma bu akılla alanda olmaz zaten

0|0
    0|0
  • bende istemiyorum aynı şekilde :/

0|0
    0|0
  • Olay estetikten ibaret değil ki. Sevgiyi n'apıcaz? Hiç senin gibi düşünmedim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...