Bir erkek sevdiği zaman kaybeder!!

ne zaman kızları umursamasam değer vermesem hepsini elde ettim.ama bir kızı çok sevdim ilgi gösterdim üstüne düştüm kaybettim. kızlar lütfen seven erkek arıyoruz demeyin seveni elinizin tersiyle itiyosunuz...

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle.

Kendisine "o...pu", "kucağa giden kız" diyen erkek arkadaşını rüyalarından çıkaramayan, o erkek arkadaşının konuştuğu kızları facebooklarda arayan, sonra sen öğrenince de "öylesine aradım ben, hem o kızı beğeniyordum" diyen, sen bunu daha da sorunca "önceden konuşuyodular şimdi aralarında bir şey yok, öylesine aradım ben" diyen, sonra da "ya bana inanmıyo musun? tamam bak oradan bakınca çok saçma geliyor olabilir" diyen, sonra sen "yok hayır inaniyorum ben ama kendini benim yerime koy ve düşün" dediğinde, illa ki sorardım diyen, erkek arkadaşını telefon rehberinden silmeyen kızlara aşık oluruz biz..

Bu arada o eski erkek arkadaşının dediği 2 şey var ya.. O 2 şey geçerlidir o kızlar için işte..

Onlar hem "o...pu" hem de "kucağa giden kız" olmuşlardır..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne alakasi var , ayni durum erkekler icinde gecerli olabiliyo bazen. Surda ask bolumune bir bir aglayip zirlayan birsuru kiz gorursun kizina erkegine gore degisir bu tamamen g*tun kalkis acisina bagli

0|0
    0|0
    • neymiş peki kalkış açısı:))

• Cok seviyorum dersen durmadan , yuz verirsen otta b*kta kusunce o sende kopek gibi yalvarirsan o nasil kalkar var yaaaa :D

• Kendi adıma konuşayım umursamayan bir erkeğe katlanamam. Yani değer verdiğini bilmem gerek. Ama cidden çok fazla göklere çıkarmayın kızları en azından başlarında.. Yanlış yaparsınız

0|0
    0|0
  • kimse üzerine çok düsen kişileri sevmez ondan :))

0|0
    0|0
  • Her kız aynı değildir bu tarz şeyler yazarken çoğul konuşup genelleme yapmayın !

0|0
    0|0
  • zaten sevseydi gitmezdi net.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• adam haklı

0|0
    0|0
  • Çok sevme Allah kıskanç,alır elinden..

0|0
    0|1
  • Biz buna kaçan kovalanır diyoruz

0|0
    0|0
  • Katılıyorum sana , yarım akıllı insanlar işte mazur görmek lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...