Anlayan varsa bana da anlatsın...

geçenlerde iş yerinde kız arkadaşımla oturuyorduk. bizim pencereden karşı bina görünüyor. orada da bu kızın kuzenleri çalışıyor. neyse başka yerde çalışan kuzeni o karşıya gelmiş.oradan bizim pencereyi görmüş. beni sormuş. tanışmak istemiş. numaramı istedi falan. verdim.. konuştuk. işte çok tatlı görünüyorsun demeler iltifatlar falan. bende oradan çok net görünmüyor ki dedim. akşam oldu işten çıkış saati geldi. çay içelim bir yerde dedi.

eve gitmem lazım dedim.

çok ısrar edince. tanışmak için gittim.

çay içtik konuştuk ikinci görüşmeyi bile istedi..

her şey olumluydu..

eve geldim mesaj yok... yarın oldu yine yok... akşam oldu ben yazdım konuşucan mı konuşmucan mı ona göre diye.

oda çalıştığını başını kaldıramadığını söyledi. kolay gelsin dedim bende.

ertesi gün oldu yine yok mesaj.

dalga mı geçiyorsun benle dedim nereden çıktı bu dedi.

ben öyle anladım dedim

yanlış anlamışsın dedi.

sonra yine bir gün daha geçti bu kez o yazdı ne yapıyorsun diye. işteyim sen bende işteyim gibi bir muhabbet ettik.

akşama doğru nbr yazdım bana xxx beni yanlış anlama ama bir daha mesaj atma tamam dedi.

tamam yazdım sebebini sordum sonrada sebebi kalsın bir daha emin olmadığın suya dalıp da suyu bulandırma sildim numaranı yazdım...

ilk başta olanlarla sonra olana anlam veremedim ben sizce ne yapmaya çalıştı bu..

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• senin onun peşinden koşmanı beklemiş sende koşmayınca salıvermiş yüksek ihtimalle de başkasını ayarlamış..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Herif yakışıklıdır sen de basit birisindir ve yakışıklılığa hemen tav olmuşsundur. Baksana hemen oltaya gelmişsin adam seni tartmış ona hafif gelmişsin.

0|0
    0|0
  • adamın bellı baska ılıskısı warşu ano ara bı bosluktaydı devam edınce kesmın muhabbetı

0|0
    0|0
  • ya evli ya da ilişkisi var kısaca macera aramış ama senden onu bulamamış

0|0
    0|0
  • çirkin misin?

0|0
    0|0
  • kuzenine sor yanında çalışan

0|0
    0|0
  • Ne yappmaya çalıştığını anladım

0|0
    0|0
  • Her isteyene verme numarani mal mısın

0|0
    0|0
  • begenmemis seni ya da senden daha cok begendıgı birini ayartmıs sec hosuna giden al senin cevabın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 1)Seni beğenmemiş

2)Dengesiz

3)Seni denemiş

0|0
    0|0
  • sallamamış pek

0|0
    0|0
  • Taşak geçmiş.