Kışın ayaklarınıza oje yapar mısınız kızlar?

Az önce ayaklarıma french yapıyordum arkadaşım dalga geçti benimle kış ayında neyin süsü bu kim görcek çok gereksiz dedi. Siz de böylemi düşünüyosunuz ben bakım amaçlı sürdüm ne bileyim insanın kendini iyi hissetmesi bu birine göstermekle ne alakası var

0|0
13|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Bakım kişinin kendisine saygısından kaynaklanır. O arkadaşın kışın bakımsız, yazın bakımlı geziyorsa o onun pasaklılığı. Bakımlı insan birileri görsün diye değil kendisi için yapar. Yalandan bakımlı arkadaşına da buradan selam olsun :)

0|0
    0|0
  • Aynen panpa haklısın bakımlo olmak lazım tabi :)))

0|0
    0|0
  • bakımsız kız kadar iğrenç bişey yoktur . arkadaşını kınıyorum

0|0
    0|0
  • bakımsız kızlardan nefret ederım!

0|0
    0|0
  • ben yaz kış yaptırıyorum yaza çıkarken de sorun olmuyo

0|0
    0|0
  • kışın ayaklarına french yapan kızla evlenilir. kışın bu kadar bakımlıysan yazın nasıl temiz ve bakımlısındır kim bilir. arkadaşına kulak asma, sen kendine güzel görünmek için ojelerini sür ve hoşuna giden her türlü bakımı yap.

0|0
    0|0
    • Bende öyle yapıyorum elimden geldikçe ihmal etmiyorum kendimi.

• Sakin kendini bozma bu cok guzel bir sey. Ama duz tek renk ojeler de surebilirsin. Ayaklarina french yapmak cok yorar, egilmesi falan zor olur.

Kızlar Ne Diyor 13

• hayır hayır hayırr :)

yazın kırmızı sürerim bazen de yazlık tonlar işte geçen yaz turkuaz sürmüştüm snaırım çoğunlukla :)

0|0
    0|0
  • her zaman temiz ve bakımlı olmak gerekir başkaları için değil kendin için arkadaşının ya zamanı yok ya da üşengeç veya önem vermiyor böyle şeylere görme şansının olduğu başkaları için özenmeyi seviyordur (:

0|0
    0|0
  • ''kışın oje sürülür mü allasen ? ağda da yapılmaz zaten kim görcek ki pehh'' desemde inanma ;) kadın dediğin her mevsim bakımlı olmalı çiçeem <3 <3

0|1
    0|0
  • Yapıyorum, o zaman hiç bakım yapmayalım nasıl olsa görünmüyor diye mantığa bak

1|1
    0|0
  • yapmam

0|0
    0|0
  • yapıyorum ...

0|0
    0|0
  • O senin kendine saygın ..

0|1
    0|0
  • yapıyorum.Kimse görmese de bakım için ..

0|1
    0|0
  • Mevsımle ojerın alakası yok ...

0|0
    0|0
  • Yapmıyorum. Evli olsam yapardım *-*

0|0
    0|0
  • kış ayında o kdar süs yapıck vaktim yok kulotlu çorabın içinde ayagmı kimse göremioki kışın ojesiz olsa nolcak yani .yazın sürüorm sadece ayak tırnaklarıma

0|1
    0|0
  • ayaklarıma değil ayak tırnaklarıma yapmayı tercih ederim

0|1
    5|1
  • o arkadaşın malum yerlerini de almıyor sanırım kimse görmüyor diye. Yürüyen belgrad ormanı ile arkadaşlık ediyor olabilirsin dsfsfdfs

0|1
    0|0
Yükleniyor...