Kapat

Spor salonlari ? spordan sonrasi

Merhaba arkadaşlar,spordan sonra çok yorulurmusunuz ?spor salonmlarinin uzakligi spora engelmi ?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• hayır dil ben salona gitmek için 20 dk yürüyorum

0|1
    0|0
    • Salon cikisinda yorgunluk olmuyormu ? Zorlanmiyomusun

• Çok haklisin.teşekkürler :)

• bende teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• Spora engel değildir tabi ki şahsen ben pek yorulmuyorum spor salonlarında vakit geçiripte kendini sporcu sananlara da acıyorum asıl sporu gelin de kendi vücut ağırlığınızla yapın sonra anlarız kim sporcu

0|1
    0|0
  • yaptığın egzersize ve o günki enerjine göre değişir tabi ama evin cok uzaktaysa ve üşengeç bir insansan zaman geçtikçe sporu ekmeye başlarsın yakında bir yere gitmeni tavsiye ederim

0|1
    0|0
  • bence sorun

0|1
    0|0
  • yoruluyorum ama değiyor

0|1
    0|0
  • Yüzmeye gidiyorum dün başladım çok yordu beni parmağımı kaldırıcak halim yoktu:((

0|1
    0|0
    • kollarında yanma hissetmişsindir 1 ay dinlerek yap haftanın 4 günü 3 günde dinlen zamanla çok daha iyi bir konuma gelceksin.

• Yüzme daha yorucu :)

Erkekler Ne Diyor 8

• bak eğer yorgunluk oluyorsa öğütülmüş 1 çorba kaşığı kahve ılık suya koy karıştır şekersiz onu içeceksin o seni açıcak..

0|1
    0|0
  • Spordan sonra yorulmam hatta açılırım genelde. Uykum gelmez uzun süre. Uzaklığı ise engeldir soğutur adamı spordan. Koşu mesafesinde olmalı...

0|1
    0|0
    • Maalesef biraz uzak.tek basina olmak ise sıkıcı

• Heh işte vitamin al dedim ya ben zaten. Şöyle de yapabilirsin madem okula yakın oraya da koşarak gidersin eve de koşarak gelirsin neticede orada banyo olmayacaksın?

• hizli adimlarla giderim artik çok tesekkurler

• sorun değil ama yürüme ya da en kötü ihtimal kendi araban ile ulaşacaksan sporun ardından vücut zaten yorgun oluyor iyi bir dinlenmeyi hak ediyor diye düşünüyorum ben

0|1
    0|0
  • sporu yapan her türlü yapar önemli olan azim birde şu var salona hiç gitmyenler genelde oraya giderim 1 ayda kas yaparım mantığındalar orda sana mucize ilaç vermiyorlar ordada çalışıyorsun

0|1
    0|0
  • Sporumu evde de yapabiliyorum :) bir de yürüyüş severim. Salona mahkum olmaya gerek yok

1|1
    0|0
  • sporda yorulurum fakat geçer 1-2 saate, spor salonu 5 dk. mesafede var fakat ben 10 dk. daha uzak olan bir yere gidiyorum. uzak olsada farketmez her türlü giderim.

0|1
    0|0
  • Çok yorulmam yaptığım hareketler belli ve vücudum artık alıştı.Haddimden fazla ağırlığın altına ya da tempoya girmiyorum böylece sorunda yaşamıyorum

0|1
    0|0
  • Sen istedikten sonra ne kadar engel olabilir ki , bende yaklasik 20dakika yuruyorum ve kan dolasimima iyi geldigini dusunuyorum baska hareket etme firsatimiz yokken cok mu sizce , spor sonrasi yorgynlukta ilk aydan sonra gecer duzenini bulursann yorgun degil dinc hissedersin ama sporda yorgunlasiyorsan kreatin oneririm suplementlere karsiysam bir finsan kahve ic spordan once ayni etkiyi vermesede etkisini yakalarsin ama spor yalnizca spor salonunda olmaz mutfakta tamamlanir beslenmenle kendino cok daha dinc ve saglikli hala getirirsin :))

0|1
    0|0
    • Daha yeni baslayacagim,10 dakika tranway ile 5 dakika yürüyerek 15 dakikada evde oluyorum

• O zaman hiç çekinmeden başlayabilirsin. Giderken koş koşarken ısınma fazlını bitirmiş ve işi açık havada halletmiş olursun. Orada sporunu yaparsın duş varsa duşunu alırsın. Sonra eve yürüyerek yapıştırırsın. İyi bence.

• Okuldan sonra hemen spor salonuna gideceğim okula yakin ama evime uzak.orda düş alirsam hasta olabilirim.hassasim bu konularda.

Yükleniyor...